Kartony 400 mm

W firmie JanBox stawiamy na doskonałą relację ceny do jakości, a oferowane kartony 400 mm są tego kolejnym przykładem. Są one sztywne, doskonale wykonane i precyzyjnie docięte, a także wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na zużycie. Jako firma z 20-letnim doświadczeniem na rynku gwarantujemy pełną zgodność otrzymanych kartonów z zamówieniem, a także błyskawiczną dostawę i pełną pomoc na każdym etapie realizacji. Zachęcamy do współpracy zarówno osoby prywatne, które chcą zakupić karton 400-500 mm na własny użytek, jak i dla przedsiębiorstw w celu wysyłki lub magazynowania.

Podstawowe cechy kartonów 400 mm JanBox

Wszystkie kartony 400 mm marki JanBox mają kilka cech wspólnych, dzięki którym są znakomicie oceniane wśród kupujących. Warto wyróżnić między innymi ich trwałość. Kartony zostały wykonane z 3- lub 5-warstwowej tektury falistej. Materiał ten jest zarówno wytrzymały, jak i bardzo lekki, dzięki czemu nie zmienia znacząco masy całej przesyłki co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku branży e-commerce. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż kartony 400-500 mm są wykonane na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce, przy użyciu innowacyjnego parku maszynowego. Dzięki temu zapewniamy pełną zgodność wymiarów w obrębie danej serii lub zamówienia, a także brak jakichkolwiek wad fabrycznych.

Co więcej, każdy etap produkcji kartonów 400 mm jest bardzo dokładnie analizowany przez naszych specjalistów, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na jakiekolwiek wady i nieprawidłowe wykonanie. To ogromny wyróżnik naszej firmy na tle innych, które bardzo często dostarczają do swoich klientów krzywe bądź źle wyprofilowane kartony.

Dbamy ponadto także o środowisko naturalne. Kartony naszej produkcji powstają przy użyciu ekologicznych surowców i materiałów, dzięki czemu nie ma w nich ukrytych środków chemicznych o nieprzewidywalnym działaniu. Ponadto mimo jednorazowego charakteru kartonów, nie stanowią one zagrożenia dla środowiska naturalnego i z tego względu stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku firm działających w branży e-commerce.

Popularne i uniwersalne kartony 400-500 mm

Nasze kartony 400 mm są jednymi z najbardziej uniwersalnych w portfolio marki JanBox. Ich duża pojemność i sztywność sprawia, że znajdą zastosowanie np. w wysyłce lekkich urządzeń elektronicznych, a także sprzętu AGD i RTV czy też elementów mechaniki pojazdowej. Ponadto kartony 400-500 mm sprawdzą się doskonale w każdej firmie. Można w nich przechowywać wiele przedmiotów codziennego użytku, nieużywane sprzęty biurowe, a także akcesoria biurowe i rzeczy osobiste pracowników.

Wysoka jakość w niskiej cenie!

Zapraszamy do zamówienia kartonów 400 mm w firmie JanBox. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, zawsze w czasie zgodnym z naszą deklaracją podczas podejmowania się zlecenia, a także pomoc na każdym etapie zakupu. Nasi pracownicy z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości telefonicznie oraz mailowo, dlatego zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś.