Kartony i pudełka firmowe

W firmie JanBox od 2002 roku wyznaczamy trendy na rynku kartonów, dzięki czemu obecnie jesteśmy jedną z najbardziej polecanych firm w branży. Nasze kartony firmowe są doceniane w środowisku przedsiębiorców za ich ponadprzeciętną jakość wykonania, realizację zgodną z zamówieniem, a także za bezbłędną konstrukcję i zastosowanie wyselekcjonowanej tektury falistej 3- lub 5-warstwowej. Kartony te mają szeroki zakres zastosowań i można je zastosować jako element praktyczny lub formę działań marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z kartonami firmowymi marki JanBox i do złożenia zamówienia już dziś.

Ogólna charakterystyka i podstawowe informacje o kartonach firmy JanBox

Wszystkie kartony reklamowe marki JanBox charakteryzują się rewelacyjną jakością wykonania, którą zdecydowanie warto poznać bliżej. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy tekturę falistą 3- lub 5-warstwową. Która wyróżnia się znakomitą sztywnością i zachowaniem wymiarów zewnętrznych przez cały okres eksploatacji. Nie bez znaczenia jest także to, iż kartony z logo firmy można obciążyć stosunkowo dużą wagą, zgodną z maksymalnym obciążeniem znajdującym się w ulotce oraz na naszej stronie internetowej, która nie wywołuje ich deformacji oraz rozwarstwienia.

Nasza wyspecjalizowana komórka do kontroli jakości. Monitoruje proces produkcji w trybie ciągłym i na bieżąco wprowadza wszelkie poprawki, jeśli są wymagane. Dzięki temu jako kupujący możesz mieć pewność, że zamówione kartony z logo będą takie same w obrębie jednej serii. Będą miały identyczne kolory, kontrast, sposób zamykania oraz wagę i rodzaj zastosowanej tektury. Ma to szczególnie duże znaczenie dla firm, które wykorzystują kartony reklamowe jako sposób poprawy wizerunku danego przedsiębiorstwa, produktu lub usługi.

Dlaczego kartony dla firm to doskonały wybór?

Kartony z logo firmy mają w zasadzie nieograniczone możliwości zastosowania. Przedsiębiorstwa wykorzystują je między innymi do działań marketingowych, polegających np. na dostarczeniu w nich materiałów reklamowych dla kontrahentów. A także jako praktyczny sposób dostawy towaru na odległość. Ponadto można w nich przetrzymywać także akcesoria firmowe i biurowe oraz niektóre urządzenia. Dzięki czemu łatwiej je segregować w oddzielnych opakowań sygnowanych nazwą lub logotypem konkretnej marki.

Kartony personalizowane mogą mieć różne kształty, kolory oraz formy. Modele klapowe zamykane w standardowy sposób są najbardziej uniwersalne i zdecydowanie najczęściej wybierane przez naszych kontrahentów. Charakteryzują się praktyczną formą i niską ceną zakupu, dlatego mają szczególnie duże znaczenie w przypadku dużych nakładów. Kartony z logo możemy wykończyć w różnych kolorach i uzyskać w ten sposób nietypową i przyciągającą wzrok stylistykę.

Kartony personalizowane – wysoka jakość, korzystna cena

Nasze ogromne doświadczenie zdobyte przez 20-letnią obecność na rynku sprawia. Że poznaliśmy jej wszelkie tajniki i sztuczki stosowane przez niektórych producentów. Dlatego możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość w najniższej cenie. Nasze kartony reklamowe z logo firmy są polecane wśród małych przedsiębiorstw i start-upów, jak i wśród największych koncernów zatrudniających setki tysięcy osób. Nasz nowoczesny i innowacyjny park maszynowy umożliwia nam realizację dużych zamówień, bez negatywnego wpływu na jakość oraz precyzję wykonania.

Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy jakiekolwiek wątpliwości telefonicznie i mailowo. Nasi pracownicy doskonale znają pojęcia dotyczące produkcji kartonów z logo i chętnie odpowiedzą na pytania natury technicznej, biznesowej czy też reklamowej, a także pomogą w wyborze i przekażą dalsze informacje na temat sposobu użytkowania zamówionych kartonów reklamowych. Zapraszamy do współpracy także firmy oczekujące indywidualnego podejścia, które chcą otrzymać produkt wykonany wedle ich konkretnych wytycznych. Zapewniamy błyskawiczną realizację i efekt, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.