Kartony 500x300x300 produkowane są na bazie wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy. Przez cały okres naszej działalności staraliśmy się poznać wymagania naszych klientów. Dzięki temu oferowanie przez nas opakowania kartonowe są niedrogie, a zarazem wyjątkowo wytrzymałe i niepodatne na uszkodzenia. Ich ponadprzeciętna jakość usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. To prawdziwy strzał w dziesiątkę nie tylko dla firm, ale także klientów prywatnych. Posiadamy mocne opakowania zbiorcze oraz jednostkowe, więc wybór zależy wyłącznie od osobistych potrzeb.

Oferta

Producent opakowań kartonowych Katowice

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

W naszej ofercie można znaleźć nie tylko gotowe opakowania tekturowe 500x300x400. Proponujemy także karton na wymiar, który zostanie od podstaw zaprojektowany zgodnie z zaleceniami klienta. Oczywiście zleceniodawca ma wpływ na każdy etap tworzenia pudełka. Daje to gwarancję tego, że będzie ono idealnie dopasowane do indywidualnych wymagań. Nasze kartony są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Mogą zostać poddane recyklingowi.

Produkujemy opakowania pod indywidualne potrzeby klienta.

Zamów bezpłatną wycenę już teraz