Gotowe opakowania kartonowe Łódź

Oferta

Producent opakowań kartonowych Łódź

W czasie przeprowadzki, dla firm prowadzących sprzedaż wysyłkową, do magazynowania najróżniejszych artykułów – nasze produkty świetnie sprawdzą się w każdym z tych zadań i nie tylko. Jako doświadczony producent oferujemy m.in. klientom z Łodzi pudełka kartonowe. Proponujemy opakowania różnych typów, spełniające wymogi funkcjonalne i estetyczne, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku, jeśli prowadzicie Państwo sklep internetowy. Jednocześnie jesteśmy w stanie zapewnić klientom preferencyjne warunki. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą Janbox.

Szeroki wybór produktów kartonowych

Działamy przede wszystkim jako producent opakowań. Dlatego w katalogu znajdziesz najróżniejsze kartony do pakowania, w tym m.in. klapowe. Dostarczamy je w różnych wymiarach, a także wykonane m.in. z tektury falistej 3- i 5-warstwowej. Każdy z prezentowanych wariantów gwarantuje wysoką ochronę przed potencjalnymi uszkodzeniami, rewelacyjnie amortyzując uderzenia np. w czasie transportu. Dlatego zalecamy je m.in. podczas przeprowadzek. Proponowane pudełka kartonowe jednak doskonale sprawdzą się też w innych zadaniach. Często się ich używa m.in. do archiwizowania starych dokumentów, jak i magazynowania produktów. Również w e-commerce znajdą one szerokie zastosowanie m.in. do tworzenia paczek zbiorczych.

To wciąż tylko jeden z typów kartonów do pakowania, jakie Państwo znajdziecie w prezentowanej ofercie. Mamy bowiem także modele fasonowe – dużo bardziej intrygujące dla klientów, jak i FEFCO, wśród których znajdują się m.in. pudełka kartonowe teleskopowe, składane, wsuwane czy klejone jednoczęściowe. Jeśli zaś brakuje opakowań odpowiadających konkretnym wymaganiom – możemy je zaprojektować na specjalne zamówienie.

Klientom z Łodzi i innych miast, poza opakowaniami, zapewniamy też wybór artykułów niezbędnych m.in. w e-commerce czy podczas przeprowadzek. Wśród nich są folie stretch, taśmy pakowe, a także najróżniejsze akcesoria, w tym wypełniacze, przekładki, kratownice i wszystkie inne produkty, ułatwiające pakowanie.

Janbox – dla biznesu i klientów indywidualnych

Dlaczego warto wybrać ofertę kartonów firmy Janbox? Jesteśmy zawsze nastawieni na satysfakcję klienta. Do każdego zamówienia – zarówno indywidualnego, jak i biznesowego, podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, kompleksowo i indywidualnie, zapewniając najlepsze pudełka kartonowe z wysokojakościowej tektury. Jeśli więc potrzebujecie Państwo opakowań – czy to do transportu, magazynowania lub innych celów – zachęcamy do skorzystania z oferty. W razie pytań związanych z prezentowanymi produktami – obsługa pozostaje do Państwa dyspozycji.

Produkujemy opakowania pod indywidualne potrzeby klienta w Łodzi

Zamów bezpłatną wycenę już teraz