Gotowe opakowania kartonowe Poznań

Oferta

Producent opakowań kartonowych Poznań

Lata doświadczeń i mnóstwo zrealizowanych zamówień czynią z nas producenta, który wie, czego oczekuje klient. Jeśli Państwo poszukujecie w Poznaniu firmy oferującej opakowania kartonowe, potrzebujecie pudełek tekturowych o konkretnym profilu – zachęcamy już teraz do skorzystania z oferty Janbox, gdzie znajdziecie wszystko, czego potrzeba do bezpiecznego pakowania towarów małych, dużych, jak i tworzenia paczek zbiorczych.

Jakie produkty oferujemy?

Do podstawowych artykułów, jakie dostępne są w prezentowanym asortymencie, należą opakowania tekturowe klapowe. To standardowe pudełka, szeroko wykorzystywane w różnych celach – począwszy od bezpiecznego pakowania produktów wysyłanych przez firmy e-commerce, po przeprowadzki i magazynowanie dokumentów czy innych przedmiotów. W naszej ofercie dostępne są m.in. modele z 3- i 5- warstwowej tektury falistej.

Oprócz nich proponujemy także kartony fasonowe. To rewelacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących opakowań tekturowych wpisujących się w strategię marketingową działalności. Cechują się bowiem wyższą estetyką, a nanoszony na nie nadruk, w tym m.in. na wewnętrzną część klapy, dodaje przesyłce ekskluzywności. Działająca m.in. na terenie Poznania firma Janbox dostarcza fasonowe pudełka kartonowe o niestandardowych wymiarach – idealne zarówno na odzież, elektronikę, jak i wiele innych produktów.

Jeśli zaś interesują Państwa modele FEFCO – te również mamy w swoim asortymencie.  Dostarczamy je w różnych wariantach. Jeśli zaś klient potrzebuje indywidualnych rozwiązań – chętnie wykonamy je na podstawie określonych wytycznych. Warto dodać, że nasza firma proponuje też szereg akcesoriów do pakowania – od taśm pakowych, przez wypełniacze po folie stretch.

Dlaczego warto wybrać nasze propozycje?

Jesteśmy firmą o bogatym doświadczeniu w branży. Zapewniamy najróżniejsze opakowania kartonowe, do każdego zlecenia podchodząc ściśle indywidualnie i kompleksowo, chcąc zapewnić klientowi najwyższe standardy usługi. Dbamy o to, by proponowane pudełka tekturowe były z jednej strony wytrzymałe i funkcjonalne, a z drugiej – estetyczne. To istotne zarówno wtedy, gdy stanowią one paczkę zbiorczą wysyłaną do klienta, jak i pojemnik mający trafić do archiwum czy magazynu.

Co więcej – swoje usługi kierujemy do przedsiębiorstw oraz osób prywatnych m.in. z Poznania. Jeśli więc potrzebujecie Państwo opakowań z tektury, wytrzymałych, pojemnych, a przy tym – wciąż estetycznych – zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Gwarantujemy, że nasze pudełka kartonowe spełnią najwyższe oczekiwania. W razie wątpliwości – obsługa chętnie odpowie na pytania związane z proponowanymi produktami.

Produkujemy opakowania pod indywidualne potrzeby klienta w Poznaniu

Zamów bezpłatną wycenę już teraz