Gotowe opakowania kartonowe Rzeszów

Firma Janbox to polski producent opakowań kartonowych, który działa na rynku od kilkunastu lat. Od tego czasu konsekwentnie pozyskuje nowych klientów zyskując ich zaufanie. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Buków, w województwie małopolskim. Bogata oferta producenta oraz gwarancja najwyższej jakości usług stwarzają idealne warunki do nawiązania długotrwałej współpracy z przedsiębiorstwami w całym kraju. Również na terenie takich miast jak Rzeszów.

Oferta

Producent opakowań kartonowych Rzeszów

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Oferta producenta
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji opakowań kartonowych z tektury falistej. W swojej ofercie posiada klasyczne kartony klapowe oraz opakowania z międzynarodowego katalogu FEFCO, wraz z ich modyfikacjami. Poza tym firma realizuje również indywidualne zamówienia klienta, aby w jak najwyższym stopniu spełnić jego wymagania i potrzeby. Na specjalne życzenie oferuje również wykonywanie projektów opakowań dostosowanych do specyfiki produktów i branży w jakiej działa klient.
Do produkcji opakowań firma Janbox wykorzystuje najnowsze technologie i urządzenia. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz technologią produkcji, która opiera się na efektywnych i proekologicznych rozwiązaniach.

Troska o środowisko
Działalność przedsiębiorstwa oparta jest na rozwiązaniach ekologicznych i przyjaznych środowisku. Produkowane opakowania i kartony wytwarzane są z materiałów w stu procentach ekologicznych a produkty w całości mogą zostać poddane dalszym procesom recyklingu.
Troska o środowisko wpisana jest w misję przedsiębiorstwa i jest elementem społecznej odpowiedzialności firmy.

Bogate doświadczenie i wiedza producenta, w połączeniu z technologią i troską o środowisko pozwalają produkować rozwiązania i produkty dostosowane do wymagań klientów każdej branży działających w mieście Rzeszów i okolicy.

Produkujemy opakowania pod indywidualne potrzeby klienta.

Zamów bezpłatną wycenę już teraz