Projektowanie opakowań

Podstawą naszej działalności jest projektowanie oraz produkcja wysokiej klasy pudełek kartonowych. Do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie wytrzymałą oraz odporną na uszkodzenia tekturę falistą, która spełnia rygorystyczne normy i standardy. To właśnie dlatego nasze produkty sprawdzą się podczas wielu rozmaitych sytuacji np. podczas transportu, czy też przeprowadzki. Oprócz standardowych pudełek proponujemy opakowania zaprojektowane na podstawie indywidualnej specyfikacji. Dzięki temu będą one w stu procentach zgodne z potrzebami oraz wymaganiami klienta. Zapewniam sprawne i rzetelne projektowanie opakowań.

Zaprojektuj swoje opakowanie

Projektowanie opakowań kartonowych na wymiar

Bezpieczne dostarczenie produktu do odbiorcy wiąże się z koniecznością zabezpieczenia ładunku na czas jego transportu. Doskonale nadają się do tego kartony na wymiar. Tworzymy je na indywidualne zamówienie, gwarantując idealne dopasowanie do potrzeb klienta – m.in. pod kątem długości czy szerokości ścian tekturowego wyrobu. Projektowanie opakowań kartonowych to duże udogodnienie, a także spore możliwości w zakresie personalizacji opisywanych pudełek. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na temat świadczonej przez nas usługi!

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych już od kilkunastu lat. Przez ten czas udało nam się zdobyć nie tylko bogate doświadczenie, ale również szeroką wiedzę. Dzięki temu możemy zaproponować klientom nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również fachową obsługę, pełną terminowość, a także korzystne ceny. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta była maksymalnie zróżnicowana. Wszystko po to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Projekty indywidualne wykonywane są przez wykwalifikowanych ekspertów. Możemy spełnić niemal każde życzenie zleceniodawcy.

W naszej ofercie można znaleźć m.in. opakowania klapowe, kartony fasonowe, opakowania FEFCO, folie stretch, taśmy pakowe, a także rozmaite akcesoria. Warto podkreślić, że podczas produkcji wykorzystujemy proekologiczne rozwiązania. Jako renomowany producent opakowań kartonowych stosujemy wyłącznie surowce przyjazne środowisku naturalnemu. Mogą one zostać poddane recyklingowi. Oferujemy pudełka z tektury 3 i 5 warstwowej. Mogą one być zszywane lub klejone. Oczywiście przestrzegamy międzynarodowej klasyfikacji FEFCO, co jest szczególnie ważne dla przedsiębiorstw. Proponowane przez nas produkty dedykowane są nie tylko firmom, ale również klientom indywidualnym.

Co dokładnie można spersonalizować poprzez projektowanie opakowań kartonowych?

Przy sprzedaży różnego rodzaju produktów bardzo ważne jest dopasowanie do nich atrakcyjnego wizualnie opakowania. Pudełka kartonowe na wymiar są w tym przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem z wielu względów. Dzięki możliwości projektowania ich wyglądu jesteśmy w stanie stworzyć kartony na zamówienie, które będą miały np. nietuzinkowy kształt. Wykonujemy m.in. nietypowe zagięcia poszczególnych ścianek, a także charakterystyczne uchwyty.

Dostępne w naszym asortymencie opakowania na wymiar dostosowujemy też pod względem długości, szerokości czy głębokości. Klient jest w stanie wybrać ponadto fakturę powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych – mogą być gładkie, ale także ryflowane lub mające inny rodzaj struktury. Ważnym elementem dla wielu sprzedawców wykorzystujących pudełka kartonowe na zamówienie jest nadruk. Podczas projektowania oferowanych przez nas opakowań na wymiar ustalamy miejsce, w którym dokładnie ma się znaleźć grafika czy napis.

Jakie są zalety personalizowania opakowań kartonowych?

Proponowana usługa przygotowywania indywidualnych kartonów to doskonały sposób na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Ważną kwestią jest możliwość dopasowania pudełka do przechowywanego w nim towaru. To istotne zarówno ze względów bezpieczeństwa podczas transportu, jak i atrakcyjnego wyglądu i lepszego odbioru produktu przez konsumentów. Zwracają oni bowiem bardzo często uwagę na jakość oraz estetykę w zakresie opakowania dołączonego do poszczególnych wyrobów.

Dostępne w naszej firmie projektowanie kartonów na zamówienie przynosi również oszczędności samemu sprzedawcy. Często przedsiębiorcy działający np. w branży e-commerce wysyłają klientom poszczególne towary w dużych pudełkach, które zostały przez nich zakupione hurtowo w niskiej cenie. W takiej sytuacji konieczne jest jednak nierzadko poniesienie dużo wyższych kosztów przesyłki niż w przypadku opakowania kartonowego na wymiar przystosowanego do przechowywania konkretnego produktu. Podczas transportu ładunek bardzo dobrze przylega do ścianek, co z kolei gwarantuje stabilność w trakcie dostarczania go do odbiorcy. W przypadku standardowych kartonów może dojść do przemieszczania znajdujących się w ich wnętrzu przedmiotów i tym samym uszkodzenia dóbr.

Takich problemów można uniknąć, wybierając projektowanie opakowań w naszej firmie. Zapewniamy kompleksowe wsparcie przy realizacji usług w tym zakresie, gwarantując poprawność wykonania całego procesu przygotowywania pudełka na zamówienie. W celu ustalenia szczegółów współpracy zainteresowanych zapraszamy do kontaktu!

Zamów bezpłatną wycenę już teraz