Folia stretch bezbarwna

W firmie JanBox możesz zamówić między innymi kartony w wielu rozmiarach i o różnym przeznaczeniu, a także dodatkowe akcesoria do pakowania, w tym taśmy pakowe oraz bezbarwne folie stretch. Akcesorium to jest dedykowane do zabezpieczania przesyłek na czas ich wysyłki i charakteryzuje się bardzo niską ceną jednostkową oraz wysoką wytrzymałością na zużycie. W naszym oficjalnym sklepie znajdziesz folię streczową najwyższej klasy, wykonaną z wyselekcjonowanego tworzywa w postaci liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Folia jest dostępna w przeróżnych rozmiarach i można ją bez problemu dopasować do wielkości i wagi wysyłanych przedmiotów.

Poznaj podstawowe cechy bezbarwnej folii stretch

Folia stretch bezbarwna dostępna w naszej firmie odznacza się ponadprzeciętną jakością wykonania i rewelacyjnym stosunkiem wytrzymałości do ceny zakupu. Do jej produkcji wykorzystaliśmy rewelacyjny polietylen LDPE, który zapewnia ponadprzeciętną ciągliwość i termoplastyczność. Dzięki temu folia wytrzymuje bardzo duże rozciąganie podczas pakowania i dostosowuje się do nieregularnego kształtu pakowanego przedmiotu. Jej powierzchnia jest w pełni odporna na oddziaływanie różnych czynników atmosferycznych i zewnętrznych, a także nie chłonie zapachów i cieczy, dzięki czemu nie zmienia swojego wyglądu przez cały proces wysyłki.

Nie bez znaczenia jest także to, iż folia streczowa naszej firmy JanBox jest dostępna w wielu wariantach. Wszystkie są nawijane na tekturowe rolki o różnej szerokości, które można z łatwością dopasować do wielkości wysyłanych przedmiotów oraz do ich całościowej wagi. Poszczególne folie różnią się szerokością rolki oraz długością. Każda rolka jest nawijana w jednym kawałku, dzięki czemu można ją docinać na bieżąco podczas procesu pakowania.

Folia streczowa – możliwości zastosowania

Folia stretch bezbarwna to jeden z najpopularniejszych materiałów pakowych dostępnych na rynku, a jej podstawową zaletą w stosunku np. do papieru lub gotowych opakowań jest duża uniwersalność. Można ją użyć między innymi do pakowania przedmiotów o bardzo nieregularnym i nietypowym kształcie w celu ich zabezpieczenia przed zniszczeniem, np. do elementów mechanicznych czy chemii domowej lub profesjonalnej. W ten sposób skutecznie zabezpiecza się je przed działaniem dużej wilgoci oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych, np. opadów deszczu, śniegu bądź intensywnych promieni słonecznych. Materiał ten dzięki ścisłej strukturze nie przepuszcza do wnętrza żadnych zanieczyszczeń.

Folię streczową można także zastosować do ochrony różnego rodzaju przedmiotów. Wielu przedsiębiorców wykorzystuje je do np. zabezpieczania napojów, produktów sypkich oraz płynnych, żeli czy opakowań zawierających różne substancje. Warto także podkreślić, że folie stretch sprawdzą się doskonale w przypadku zabezpieczania podczas wielu prac, np. lakierniczych. Można nią owinąć narzędzia warsztatowe i chronić je przed działaniem kurzu, piasku lub lakieru.

Dlaczego warto folię stretch kupić w firmie JanBox?

Nasza folia stretch bezbarwna jest doskonałym wyborem i wyróżnia się na rynku swoją rozciągliwością oraz wytrzymałością. Jesteśmy producentem opakowań kartonowych z 20-letnim doświadczeniem na rynku, dlatego zapewniamy najwyższą jakość wykonanych przez nas artykułów i używamy do ich produkcji wyłącznie wyselekcjonowanych surowców, które są bezpieczne dla użytkowników i sprawdzają się w np. branży wysyłkowej już od wielu lat. Z takim samym zaangażowaniem produkujemy zarówno nasze kartony klapowe, jak i taśmy pakowe oraz folie strecz dostępne w kolorze czarnym oraz bezbarwnym. Nie bez znaczenia jest także to, iż jako jedna z niewielu firm dysponujemy wyspecjalizowaną komórką do kontroli jakości.

Złóż zamówienie w naszym sklepie już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy rewelacyjną obsługę klienta, pełną zgodność otrzymanego produktu z zamówieniem, a także indywidualną obsługę przez cały czas realizacji.