Folia stretch bezbarwna

W JanBox można zamówić między innymi pudełka w wielu rozmiarach i o różnym przeznaczeniu, a także dodatkowe akcesoria do pakowania. Takie jak taśmy pakowe i przezroczyste folie stretch. Akcesoria te służą do zabezpieczania paczek na czas wysyłki i charakteryzują się bardzo niską ceną jednostkową. Oraz wysoką odpornością na zużycie. W naszym oficjalnym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości folię stretch wykonaną z wyselekcjonowanego materiału w postaci liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Folia jest dostępna w różnych rozmiarach i może być łatwo dostosowana do rozmiaru i wagi wysyłanych przedmiotów.

Dowiedz się więcej o kluczowych cechach bezbarwnej folii stretch

Dostępna u nas przeźroczysta folia stretch charakteryzuje się ponadprzeciętną jakością przetwarzania i rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Do jej produkcji wykorzystaliśmy rewelacyjny polietylen LDPE, który zapewnia ponadprzeciętną wytrzymałość i termoplastyczność. Dzięki temu folia wytrzymuje duże rozciąganie podczas pakowania i dostosowuje się do nieregularnego kształtu pakowanego przedmiotu. Jej powierzchnia jest całkowicie odporna na różne czynniki atmosferyczne i zewnętrzne oraz nie absorbuje zapachów ani płynów, dzięki czemu nie zmienia swojego wyglądu w trakcie procesu wysyłki.

Nie można również pominąć faktu, że nasza folia stretch JanBox jest dostępna w wielu wariantach. Wszystkie nawijamy na tekturowe rolki o różnych szerokościach, które można łatwo dostosować do rozmiaru wysyłanych przedmiotów i ich całkowitej wagi. Poszczególne folie różnią się szerokością i długością rolki. Wszyskie  rolki owijamy w jednym kawałku, dzięki czemu możemy ją ciąć na bieżąco podczas procesu pakowania.

Bezbarwna Folia stretch – możliwe zastosowania

Przezroczysta folia stretch jest jednym z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych na rynku, a jej główną przewagą nad np. papierem czy gotowymi opakowaniami jest duża uniwersalność. Może być wykorzystywana m.in. do owijania przedmiotów o bardzo nieregularnych i nietypowych kształtach. W celu zabezpieczenia ich przed uszkodzeniem, takich jak elementy mechaniczne czy chemia gospodarcza lub profesjonalna. W ten sposób są one skutecznie chronione przed wysoką wilgotnością i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz, śnieg czy intensywne nasłonecznienie. Dzięki gęstej strukturze materiał nie przepuszcza żadnych zanieczyszczeń.

Folia stretch może być również wykorzystywana do zabezpieczania różnych przedmiotów. Przykładowo, wielu przedsiębiorców wykorzystuje ją do ochrony napojów, produktów sypkich i płynnych, żeli czy opakowań zawierających różne substancje. Warto również podkreślić, że folia stretch doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie w wielu rodzajach prac, np. malarskich. Można nią owijać narzędzia, chroniąc je przed kurzem, piaskiem czy farbą.

Dlaczego warto kupić folię stretch od JanBox?

Nasza przezroczysta folia stretch jest doskonałym wyborem i wyróżnia się na rynku swoją rozciągliwością i wytrzymałością. Jako producent pudeł kartonowych z 20-letnim doświadczeniem na rynku. Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów, a do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowane surowce, które są bezpieczne dla użytkownika i od lat sprawdzają się np. w branży spedycyjnej. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do produkcji naszych pudełek składanych, jak i taśm pakowych oraz folii stretch czarnej i bezbarwnej. Ważne jest również to, że jesteśmy jedną z niewielu firm posiadających specjalny system kontroli jakości.

Zamów w naszym sklepie internetowym już dziś.  W razie jakichkolwiek pytań możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy rewelacyjną obsługę klienta, pełną zgodność otrzymanego produktu z zamówieniem. Gwarantujemy indywidualne podejście przez cały okres dostawy.