FEFCO 200 – pudła, opakowania i kartony klapowe

Powyższe oznaczenie, czyli FEFCO 200 wywodzi się bezpośrednio z międzynarodowego katalogu, który stworzono w celu uproszczenia złożonych opisów dotyczących pudełek produkowanych z tektury. Dzięki temu rynek tych opakowań jest bardziej jednolity, co ułatwia klientom wybór preferowanych rodzajów. Jako producent JANBOX, oferujemy kartonowe pudła tekturowe najwyższej jakości, świadcząc usługi, zgodnie z europejskimi standardami oraz tworząc opakowania i kartony klapowe, wpisujące się w wymogi i wytyczne, których źródłem jest katalog FEFCO. W tej zakładce zgromadziliśmy różnorodne wyroby z serii 200. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnym wzornikiem, a następnie do wyboru preferowanych modeli i składania zamówień!

FEFCO 200 – opakowania klapowe

Jakiego rodzaju produkty kryją się pod oznaczeniem zgodnym z katalogiem FEFCO 200? Proponowane modele to opakowania klapowe. Kartony, które jako producent wytwarzamy, powstają z wydzielonego fragmentu tektury lub kilku odpowiednio połączonych ze sobą. Jak sama nazwa wskazuje, zostały wyposażone w dolne i górne klapy. Te drugie służą jako łatwe w otwieraniu i zamykaniu wieko. Dolne rozkłada się zazwyczaj po opróżnieniu pudła kartonowego, co pozwala na całkowite rozłożenie np. w celu przechowywania. Równie proste jest ponowne złożenie, dzięki czemu produkty te cieszą się dużą popularnością.

Prostota konstrukcji, oszczędność miejsca podczas magazynowania, łatwość pakowania, duża pojemność największych modeli i wytrzymałość sprawiają, że tekturowe kartony klapowe okazują się wyposażeniem niezbędnym w niezliczonej ilości branż – poczynając od zakładów produkcyjnych, przez magazyny sklepów i hurtowni, po domowe garderoby. Z perspektywy użytkownika pudeł, opakowań i kartonów klapowych z katalogu FEFCO 200, ważną ich cechą jest też to, że są one bardzo trwałe i nadają się do wielokrotnego użytku, a więc mają ekologiczny charakter. Jednocześnie można je określić jako ekonomiczne, ponieważ z uwagi na prostotę produkcja tych wyrobów kartonowych jest tania, co przekłada się na ich atrakcyjną cenę.

Zaufany producent opakowań kartonowych – pudła tekturowe FEFCO 200

Produkty znajdujące się w katalogu FEFCO 200 oferowane przez naszą firmę prezentują najwyższą na rynku jakość. Wszystkie proponowane tekturowe (kartonowe) opakowania i pudła klapowe produkujemy z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zgodnie z wytycznymi ze wzornika oraz ze starannie dobranych materiałów. Przesądza to o wytrzymałości oferowanych kartonów, a więc i bezpieczeństwie pakowanych oraz przewożonych w nich artykułów.

Solidność, odporność i trwałość przekładają się również na estetyczny wygląd proponowanych modeli pudeł tekturowych. Jako producent dysponujemy doświadczeniem, doskonałą znajomością branży i najnowocześniejszymi technologiami wytwórczymi, a jednocześnie dbamy o konkurencyjne ceny. Dzięki temu w nasze opakowania kartonowe zaopatrują się m.in. przedsiębiorstwa produkcyjne, firmy transportowe i spedycyjne, właściciele sklepów czy podmioty organizujące przeprowadzki.

Zapraszamy do zamawiania pudeł tekturowych i kartonów klapowych zgodnych z katalogiem FEFCO 200 bezpośrednio od producenta – gwarantujemy szybką realizację zamówień.