Technologia produkcji opakowań

Najwyższa jakość oferowanych przez nas opakowań kartonowych jest dla nas priorytetem. W związku z czym technologia wykonania naszych pudełek kartonowych opiera się przede wszystkim na nowoczesnych i proekologicznych rozwiązaniach. Produkowane przez nas opakowania kartonowe są więc wysokiej jakości, trwałe, wytrzymałe oraz podlegają recyklingowi.

Oferta

Opakowania kartonowe - to nasza specjalność

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Specjalizujemy się w produkcji pudełek z tektury falistej i pudeł tekturowych, wykonywanych za pomocą wykrojników. Nowoczesna technologia wykonania w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać opakowania kartonowe różnego typu na indywidualne zamówienie, tak aby w pełni sprostały Państwa oczekiwaniom.

Nasza oferta jest więc skierowana zarówno do firm przemysłowych, jak i klientów indywidualnych. Jako producent pudełek kartonowych, od samego początku produkujemy opakowania na najwyższym poziomie.

Ekologiczne rozwiązania dopasowane do Państwa wymagań

Firma JanBox wspiera wszelkie proekologiczne inicjatywy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma i oferowane przez nas opakowania kartonowe były przyjazne środowisku naturalnemu. W związku z czym nasza technologia wykonania pudełek tekturowych opiera się na proekologicznych rozwiązaniach. Wykonujemy opakowania kartonowe różnego typu z ekologicznego surowca.

Posiadamy wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie, które pozwalają nam oferować naszym Klientom najbardziej dla nich optymalne rozwiązania, tak aby otrzymali opakowania kartonowe dokładnie takie, jakich potrzebują. Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, co pozwala nam wykonać w bardzo krótkim czasie opakowania z tektur falistych 3 i 5 warstwowych zszywanych lub klejonych (według międzynarodowej klasyfikacji FEFCO) dostosowane do najwyższych Państwa wymagań.

Opakowania klapowe

To najpowszechniejszy rodzaj opakowań, który stosowany jest podczas przeprowadzek, czy też transportu lub magazynowania.

Kartony fasonowe

Występują w złożonych formach oraz niestandardowych wymiarach, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w wielu różnych branżach.

Opakowania FEFCO

Pudełka te wykonywane są w zgodzie z rygorystycznymi normami europejskimi.

Projektowanie opakowań

Oferujemy usługę projektowania opakowań tekturowych w oparciu u specyfikację dostarczoną przez klienta.

Folie stretch

Posiadamy folie stretch w kolorze bezbarwnym oraz czarnym (w rozmaitych wielkościach).

Akcesoria

Proponujemy rozmaite akcesoria (np. taśmy poliestrowe oraz polipropylenowe), dzięki którym transport oraz magazynowanie towarów stanie się prostsze.

Taśmy pakowe

Taśmy pakowe (szare lub bezbarwne) pomagają zabezpieczyć opakowania przed niespodziewanym otworzeniem.

Kontakt