FEFCO 600 – kartonowe pudełka trwale łączone

Zastanawiałeś się, jakie boxy użyć do przechowywania i transportu ciężkich materiałów? Producenci najczęściej wykorzystują do tego trwale łączone opakowania kartonowe z katalogu FEFCO 600. Pudła te charakteryzują się dwuczęściową strukturą, w której skład wchodzą: korpus oraz ściany boczne (stanowiące jednocześnie dno i pokrywę). Elementy składowe należy ze sobą skleić lub zszyć. Ze względu na taką budowę pojemniki te są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, co jest szczególnie istotne dla produktów wysyłanych na dalekie odległości.

Niepodważalnym atutem jest fakt, że nasze kartony FEFCO są w pełni recyklingowalne. Dodatkowo dyskretne zareklamowanie Twojej firmy jest możliwe dzięki umieszczeniu nadruku logo na pudle. Jako producent opakowań kartonowych umożliwiamy złożenie spersonalizowanego zamówienia. Przewidujemy również możliwość modyfikacji wariantów dostępnych w katalogu.

Rodzaje kartonów z kategorii FEFCO 600

Dużo miejsca w magazynie oszczędzasz dzięki temu, że kartonowe pudła trwale łączone od producenta przyjeżdżają w formie rozłożonej. Opakowania te wymagają złożenia i sklejenia lub zszycia bezpośrednio przed pakowaniem. Karton FEFCO 600 dostępny jest w katalogu różnych wersjach. Najbardziej popularne i najczęściej wykorzystywane są rodzaje:

 • 601–602,
 • 605–608,
 • 610,
 • 615–616,
 • 620–621.

Różnią się one pomiędzy sobą sposobem składania i łączenia.

Zastosowanie kartonów z kategorii FEFCO 600

Dwuelementowa konstrukcja oraz użycie materiału wysokiej jakości zapewniają wytrzymałość opakowania. Producenci kartonowych pudeł trwale łączonych zalecają użycie kartonów z katalogu FEFCO 600 do transportu produktów wielkogabarytowych lub ciężkich, jak np.:

 • sprzęty gospodarstwa domowego (telewizory, piekarniki, pralki oraz inne RTV i AGD),
 • meble,
 • wyroby zakładów przemysłowych,
 • asortyment hurtowniczy.

Nasze pojemniki wykonywane są z 3- i 5-warstwowych tektur falistych pochodzących z ekologicznego, naturalnego surowca. Ponadto do produkcji wykorzystujemy najnowsze maszyny i sprawdzone technologie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować wykonanie indywidualnego zamówienia, dopasowanego bezpośrednio do potrzeb każdego przedsiębiorstwa, z krótkim czasem realizacji.

Jako producent pudeł, w tym z katalogu FEFCO 600, gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość kartonów.

Pudła dostępne na zamówienie – JanBox

Szukasz sprawdzonego dostawcy boxów z długoletnim doświadczeniem na rynku? Dobrze trafiłeś! Jako producent rekomendujemy opakowania kartonowe trwale łączone typu 600, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, jeśli:

 • zajmujesz się sprzedażą dużych lub masywnych produktów,
 • zastanawiasz się, jakie pudła sprawdzą się najlepiej przy wysyłce długodystansowej,
 • chcesz mieć pewność, że klient otrzyma nieuszkodzony towar.

Gwarantujemy, że kartony zamówione w naszej firmie są zgodne z międzynarodowymi standardami katalogu FEFCO. Potrzebujesz pojemnika o niestandardowych wymiarach? A może chciałbyś, aby logo Twojej firmy pojawiło się na przesyłce dla zwiększenia rozpoznawalności marki? Koniecznie sprawdź naszą ofertę trwale łączonych opakowań kartonowych!