Nasza historia

Firma JanBox od 2002 roku znana jest jako producent pudełek kartonowych.
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Buków (gm. Mogilany), położonej w bliskim sąsiedztwie Krakowa.
W swojej wieloletniej historii udowodniliśmy swoim Klientom, że jesteśmy producentem pudełek kartonowych spełniającym najwyższe wymagania. Wierzymy, że po pierwszym zamówieniu dołączycie Państwo do naszych stałych klientów, podejmując z nami stałą współpracę. Produkcja pudełek kartonowych to nasza specjalność, więc wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że zyskujesz rzetelnego i solidnego partnera.

Producent pudełek, opakowań kartonowych na wymiar

W naszej ofercie dostępne są nie tylko gotowe pudełka kartonowe. Jako producent pudełek na wymiar realizujemy indywidualne zamówienia na kartony z tektury 3-warstwowej, 5-warstwowej bez nadruku. Wykonamy pudełka kartonowe w dowolnym, określonym przez Państwa wymiarze.

JanBox to profesjonalny producent pudełek kartonowych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do wytwarzania opakowań, oraz posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Produkcja pudełek kartonowych przebiega w naszej firmie na najwyższym poziomie. Gwarantujemy najwyższą jakość opakowań z nadrukiem przygotowywanych na zamówienie. Zapewniamy dowóz opakowań kartonowych do naszych odbiorców, oraz konkurencyjne ceny.

Nasza produkcja pudełek kartonowych obejmuje:
pudełka klapowe (kartony klasyczne)
– opakowania z międzynarodowego katalogu FEFCO, a także ich modyfikacje.
Opakowania tekturowe mają charakter produktu jednorazowego i całkowicie nadają się do recyklingu.
Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usługi oraz terminowość wraz z dostawą, dzięki czemu pudełka fasonowe na zamówienie możemy dostarczyć bezpośrednio do Klienta. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo techniczne.

Pracownicy centrum projektowego JanBox stworzą rozwiązania na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki nowoczesnym urządzeniom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości opakowania kartonowe jednorazowego użytku.

Opakowania tekturowe na zamówienie

W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo klasyczne pudełka klapowe, a także opakowania w międzynarodowym standardzie FEFCO oraz ich modyfikacje. Nasze produkty przyczyniają się do redukcji kosztów oraz optymalizacji procesów pakowania, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo przewożonych i magazynowanych towarów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny kartonów z nadrukiem, wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo w wyborze indywidualnie dostosowanych rozwiązań oraz terminowość dostaw.
Jako renomowany producent opakowań kartonowych, w swojej działalności stosujemy technologie przyjazne dla środowiska. Opakowania kartonowe JanBox w całości podlegają recyklingowi, spełniając surowe, międzynarodowe normy.

Szukasz opakowań dopasowanych do Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami

Producent opakowań kartonowych z nadrukiem

Jedną z możliwości personalizacji wspomnianych produktów jest nadruk na kartonie. Produkcja pudełek tego typu na wymiar jest możliwa m.in. poprzez wykorzystanie specjalnego kreatora dostępnego na naszej stronie internetowej. Klienci mogą dopasować opakowania tekturowe do swoich preferencji, wybierając rodzaj materiału użyty do ich wykonania, a także dodatkowe udogodnienia w postaci pasków klejących i przede wszystkim – grafik nakładanych na zewnętrzną lub wewnętrzną stronę wyrobów.

Wyróżniające się swoim wyglądem kartony do paczkomatów doskonale sprawdzają się jako elementy promocji marki. Na ich powierzchni można umieścić np. logotyp konkretnego przedsiębiorstwa oraz jego najważniejsze dane: nazwę firmy i jej adres. Jako producent opakowań ozdobnych z nadrukiem gwarantujemy dokładne przełożenie cyfrowego projektu na fizyczną wersję wyrobu. Nowoczesny park maszynowy umożliwia nam zachowanie w tym wypadku najwyższego stopnia zgodności z koncepcją klienta.

Wspomniany kreator to z kolei bardzo proste i wygodne w użytkowaniu narzędzie. Daje możliwość stworzenia pudełka na zamówienie, którego ostateczna postać jest przedstawiana za pomocą wizualizacji trójwymiarowej. Kartony na wymiar tego typu to doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową. Przy dużej liczbie obsługiwanych paczek warto zadbać bowiem o to, by opakowania papierowe były charakterystyczne i tym samym reklamowały markę. Gwarantuje to wysokiej jakości nadruk na kartonie np. do paczkomatów. Jesteśmy producentem takich materiałów od wielu lat, dzięki czemu udało nam się ograniczyć koszty przygotowania pudełek fasonowych przy jednoczesnym skróceniu czasu stworzenia ich według indywidualnych preferencji klienta.

Pudełka kartonowe na wymiar – kartony do paczkomatów oraz kartony pocztowe

Zdajemy sobie sprawę z charakterystyki eksploatacji wykonywanych przez nas opakowań tekturowych, dlatego dbamy o to, by były one odpowiednio trwałe. Zamawiającym dajemy możliwość wyboru materiału do ich produkcji – dostępny jest on w wersji 3- oraz 5-warstwowej. Wzmocniony spód i przemyślana konstrukcja sprawiają, że nawet podczas dalekich transportów przesyłka zabezpieczona w pudełku fasonowym na wymiar jest skutecznie chroniona przed rozmaitymi uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami i przetarciami. Mimo lekkości tektury, tworzone z niej kartony klapowe z nadrukiem lub bez grafiki są wytrzymałym opakowaniem ozdobnym wykorzystywanym przez większość firm zajmujących się sprzedażą wysyłkową.

Nasza oferta obejmuje pudełka pocztowe do paczkomatów lub używane przy innej formie ich nadawania, np. bezpośrednio w siedzibie konkretnego operatora logistycznego. Przy wspomnianej możliwości personalizacji z zastosowaniem wirtualnego kreatora, proponujemy klientom kilkanaście standardowych wymiarów, w jakich najczęściej przyjmowane są przez przewoźników kartony z nadrukiem. Będąc producentem tego typu wyrobów, doradzamy przy ich wyborze. Wskazujemy, przy jakiej planowanej eksploatacji lepiej sprawdzą się modele zszywane, a kiedy pudełka klapowe klejone. Należy przy tym wspomnieć, że wykończenie takich opakowań papierowych realizujemy zgodnie z międzynarodową klasyfikacją FEFCO, dbając o jak najwyższą jakość tekturowych elementów.

Czy warto decydować się na zamówienie kartonów z nadrukiem?

Przy sprzedaży wysyłkowej dobrze jest zadbać o budowanie pozytywnego wizerunku marki. Zwiększenie jej rozpoznawalności to m.in. stosowanie niewielkich dodatków do każdego zamówienia, co jest dostrzegane i doceniane przez konsumentów. Kartony pocztowe z nadrukiem to pudełka ozdobne łączące w sobie funkcjonalność i atrakcyjny wygląd. Dopasowane do konkretnego towaru tekturowe opakowania klapowe zawierające dane adresowe firmy będącej dystrybutorem lub producentem przesyłanych przedmiotów to stosunkowo tani sposób na efektywną reklamę przedsiębiorstwa. Przy realizacji wysyłek do klientów musi ona użyć kartonu lub innego materiału chroniącego zamówione rzeczy przed uszkodzeniem i kradzieżą – warto więc zdecydować się na personalizację pudełek, co jest rozwiązaniem stosunkowo tanim. Dodatkowym atutem współpracy z naszą firmą jest możliwość przygotowania nawet kilku tysięcy wyrobów o niestandardowych wymiarach z naniesionym nadrukiem. W razie pytań zapraszamy do kontaktu!