Nasza historia

Firma JanBox od 2002 roku znana jest jako producent pudełek kartonowych.
Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Buków (gm. Mogilany), położonej w bliskim sąsiedztwie Krakowa.
W swojej wieloletniej historii udowodniliśmy swoim Klientom, że jesteśmy producentem pudełek kartonowych spełniającym najwyższe wymagania. Wierzymy, że po pierwszym zamówieniu dołączycie Państwo do naszych stałych klientów, podejmując z nami stałą współpracę. Produkcja pudełek kartonowych to nasza specjalność, więc wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że zyskujesz rzetelnego i solidnego partnera.

Producent pudełek na wymiar

W naszej ofercie dostępne są nie tylko gotowe pudełka kartonowe. Jako producent pudełek na wymiar realizujemy indywidualne zamówienia na kartony z tektury 3-warstwowej, 5-warstwowej bez nadruku. Wykonamy pudełka kartonowe w dowolnym, określonym przez Państwa wymiarze.

JanBox to profesjonalny producent pudełek kartonowych. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do wytwarzania opakowań, oraz posiadamy wykwalifikowanych pracowników. Produkcja pudełek kartonowych przebiega w naszej firmie na najwyższym poziomie.
Gwarantujemy najwyższą jakość opakowań.
Zapewniamy dowóz opakowań kartonowych do naszych odbiorców, oraz konkurencyjne ceny.

Nasza produkcja pudełek kartonowych obejmuje:
– pudełka klapowe (kartony klasyczne)
– opakowania z międzynarodowego katalogu FEFCO, a także ich modyfikacje.
Opakowania tekturowe mają charakter produktu jednorazowego i całkowicie nadają się do recyklingu.
Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysoką jakość usługi oraz terminowość wraz z dostawą, dzięki czemu zamówione pudełka możemy dostarczyć bezpośrednio do Klienta.
Zapewniamy również profesjonalne doradztwo techniczne.

Pracownicy centrum projektowego JanBox stworzą rozwiązania na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki nowoczesnym urządzeniom produkcyjnym, jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości opakowania kartonowe jednorazowego użytku.

Oferta szyta na miarę
W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo klasyczne pudełka klapowe, a także opakowania w międzynarodowym standardzie FEFCO oraz ich modyfikacje. Nasze produkty przyczyniają się do redukcji kosztów oraz optymalizacji procesów pakowania, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo przewożonych i magazynowanych towarów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, wysoką jakość obsługi, profesjonalne doradztwo w wyborze indywidualnie dostosowanych rozwiązań oraz terminowość dostaw.
Jako renomowany producent opakowań kartonowych, w swojej działalności stosujemy technologie przyjazne dla środowiska. Opakowania kartonowe JanBox w całości podlegają recyklingowi, spełniając surowe, międzynarodowe normy.

Szukasz opakowań dopasowanych do Twoich potrzeb?

Skontaktuj się z nami