Kartony do paczkomatów, InPost opakowania

Sprzedaż e-commerce w Polsce rośnie z roku na rok, a głównych przyczyn tego stanu rzeczy należy upatrywać w wysokim komforcie zamawiania z domu, a także pandemii COVID-19. Jednym z najczęściej wybieranych przewoźników w naszym kraju jest InPost, w którego ofercie znajdują się między innymi Paczkomaty w formie skrytek w trzech rozmiarach. Główną ich zaletą jest fakt, iż adresat może odebrać paczkę w każdej dogodnej dla siebie chwili, a nadawca może ją nadać w każdym wybranym przez siebie punkcie. Właśnie z tego względu w naszej ofercie JanBox znajdziesz kartony do Paczkomatów InPost. Koniecznie przejrzyj wszystkie!

Poznaj z bliska jakość kartonów do paczkomatów

Kartony InPost do paczkomatów dostępne w ofercie naszej firmy JanBox charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Do ich produkcji zastosowaliśmy wysokiej klasy tekturę falistą 3- lub 5-warstwową, która odznacza się doskonałą sztywnością i zachowaniem oryginalnych wymiarów mimo osiągnięcia maksymalnej dopuszczalnej wagi. Co więcej, kartony do paczkomatów są także bardzo lekkie, dzięki czemu nie wpływają znacząco na wagę całej przesyłki i nie zwiększają jej ceny, co jest szczególnie istotne dla działalności realizujących sprzedaż wysyłkowo. Masywne i ciężkie opakowania mogą podnosić jednostkową cenę przesyłki, którą musi uiścić klient lub wybrany sklep. Nasze kartony są lekkie i z tego powodu sprawdzą się znakomicie w każdej firmie e-commerce.

Czym powinny charakteryzować się dobre kartony InPost?

Kartony do paczkomatów służą do zabezpieczenia przedmiotów umieszczonych w ich wnętrzu, dlatego powinny charakteryzować się między innymi jak wzorową trwałością. Nasze kartony są sztywne, twarde i bardzo stabilne, dzięki czemu chronią wysyłane rzeczy przez cały czas trwania procesu wysyłki (przy prawidłowym zabezpieczeniu paczki innymi materiałami).

Nasza firma JanBox od wielu lat uznaje wysoką jakość za najważniejszą kwestię, dlatego stale monitorujemy proces produkcji naszych kartonów InPost. Co to oznacza? Że błędy konstrukcje i wady fabryczne zdarzają się w naszej firmie bardzo rzadko, a dzięki ciągłej analizie procesu możemy natychmiast reagować na ich pojawienie się. Ma to ogromne znaczenie w wysyłce paczkomatowej. Wielu klientów nie odbiera uszkodzonych paczek, gdyż obawiają się zniszczonej zawartości. Co więcej, pogięte i zniszczone kartony źle świadczą o danej firmie i mogą wyglądać na już używane.

W jakich branżach sprawdzają się kartony do paczkomatów?

Kartony InPost sprawdzą się znakomicie w każdej branży e-commerce dzięki temu, że są dostępne w wielu rozmiarach. Wymiary kartonów do paczkomatu pasują do skrytek w gabarycie A, B oraz C. Skrytka gabarytu A ma wymiary 8 cm x 38 cm x 64 cm, gabarytu B 19 cm x 28 cm x 64 cm, a gabarytu C 41 cm x 38 cm x 64 cm. Nasze kartony InPost są dostępne we wszystkich tych rozmiarach i doskonale nadają do wybranych skrytek, a także pozwalają na wykorzystanie każdego wolnego centymetra kwadratowego przestrzeni, dzięki czemu ułatwiają wysyłkę także niewymiarowych przedmiotów.

Kartony InPost JanBox sprawdzą się znakomicie w przypadku wysyłki odzieży, akcesoriów codziennego użytku, sprzętu RTV i AGD, elementów mechanicznych pojazdów i środków transportu, a także chemii gospodarczej oraz wielu, wielu innych produktów. Nasze kartony do paczkomatów skutecznie chronią każdy przedmiot umieszczony w ich wnętrzu, dlatego są doskonałym wyborem w każdej branży.

Kartony, opakowania InPost – kupuj wyłącznie u producenta

Zamów już dziś kartony InPost w firmie JanBox i skorzystaj z błyskawicznej realizacji swojego zamówienia. W razie pytań zadzwoń do nas lub napisz do nas wiadomość e-mail, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na techniczne pytania związane np. z procesem produkcji. Nasza firmie istnieje już od 20 lat i co roku zwiększamy ilość produktów dostępnych w naszym asortymencie, a także wprowadzamy pewne pozytywne zmiany w ofercie. Wiele inwestycji sprawia, że nasze kartony do paczkomatów wyznaczają na tym rynku trendy i zawsze są doskonałym wyborem, w korzystnej cenie. Zamów już dziś!