FEFCO 500 – kartony, opakowania wsuwane

Zastanawiasz się, jakie pudełka sprawdzą się najlepiej do spakowania wszelakich prezentów czy upominków? Opakowania kartonowe wsuwane z serii FEFCO 500 są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dwuelementowy karton zapewnia większą amortyzację. Właśnie dlatego, jako producent opakowań kartonowych, rekomendujemy modele z tego katalogu.

Ich główną cechą jest sposób składania: poszczególne części są w siebie wkładane. Dzięki temu takie pojemniki są nie tylko łatwe w użyciu, ale również wygodne. Zapewniają ochronę towaru i przydają się w szczególności, jeśli przedmiot umieszczony wewnątrz wykonany jest z kruchych materiałów, jak np. szklane statuetki czy porcelana.

Różne modele kartonów FEFCO 500

W katalogu opakowań kartonowych wsuwanych z serii FEFCO 500 można w szczególności wyróżnić:

  • 510 – łatwy w montażu, ponieważ stanowi jeden element tekturowy. Dzięki temu koszty producenta są niższe, więc cena wyrobów jest odpowiednio mniejsza. Jednak aby mieć pewność, że towar nie ulegnie uszkodzeniom mechanicznym podczas przechowywania czy wysyłki, należy pamiętać o wyborze dobrej jakości surowca do procesu technologicznego,
  • 511 – zaletą tego kartonu jest fakt, że może być wykorzystywany nawet kilka razy bez utraty swoich właściwości,
  • 512 – najczęściej wykorzystywany typ pudła ze względu na szeroki wachlarz zastosowań, od magazynowania po przechowywanie i wysyłkę produktów.

Cały katalog FEFCO 500 obejmuje łącznie 10 rodzajów opakowań wsuwanych możliwych do zamówienia u producentów. Należy również wspomnieć, że kartony o trzech najniższych numerach, zaliczane do tej grupy, są obwolutami do innych pudełek. Pierwsze dwa (501 i 502), w połączeniu z 503 mogą zostać połączone w jeden pojemnik o symbolu 505.

Zastosowanie opakowań wsuwanych

Jak zostało wspomniane na początku artykułu, rekomendowane przez producenta kartony FEFCO 500 mogą znaleźć zastosowanie jako boxy prezentowe. Natomiast katalog produktów, jakie pozwala w bezpieczny sposób przechowywać czy transportować takie opakowanie kartonowe, jest dużo większy. Pudełka wsuwane sprawdzą się wyśmienicie np. do spakowania:

  • biżuterii,
  • okularów,
  • akcesoriów kosmetycznych,
  • zegarków,
  • artykułów domowych (głównie dekoracyjnych),
  • elementów ozdobnych odzieży i innych.

Dodatkową zaletą zastosowania omawianych kartonów umieszczonych w katalogu FEFCO 500 jest również możliwość wykorzystania ich jako powierzchni reklamowych dla sklepu czy samego producenta.

Pudełka na zamówienie – JanBox

Jako producent opakowań kartonowych wsuwanych z serii 500 do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne technologie oraz sprzęty. Daje to naszym klientom możliwość dopasowania zamówienia z katalogu do indywidualnych potrzeb, np. modyfikacji wymiarów pojemnika. Na Twoje życzenie możemy wykonać nadruk, który dodatkowo spersonalizuje produkt znajdujący się w środku.

Firmy, które zajmują się dystrybucją różnorodnego asortymentu, najczęściej zamawiają wsuwane pudełka opatrzone logo przedsiębiorstwa. Jakie są Twoje oczekiwania wobec kartonów dopasowanych do profilu działalności? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy konkurencyjne ceny wyrobów tekturowych!