Folia stretch czarna

W firmie JanBox oferujemy przeróżne produkty do pakowania, a wśród nich także folie stretch czarna, dedykowane dla wymagających klientów biznesowych i prywatnych. Prezentujemy folie różniące się szerokością rolki oraz długością w metrach bieżących. Wszystkie zostały wykonane z rewelacyjnej jakości liniowego polietylenu o niskiej gęstości LDPE, który gwarantuje rewelacyjną elastyczność przy zachowaniu dużej szczelności. Przejrzyj koniecznie wszystkie czarne folie stretch i złóż zamówienie już dziś. Zapewniamy rewelacyjną jakość obsługi klienta, a także indywidualne podejście do każdego zamówienia realizowanego w JanBox.

Charakterystyka czarnej folii stretch

Główną i podstawową cechą czarnej folii stretch wyprodukowanej przez naszą firmę JanBox jest jej najwyższa możliwa wytrzymałość. Surowiec LDPE zastosowany do jej produkcji wyróżnia się wysoką rozciągliwością i elastycznością, jest także termoplastyczny i doskonale dopasowuje się do kształtu pakowanych przedmiotów. Czarną folią stretch oraz bezbarwną można bardzo precyzyjnie i szczelnie owinąć także szczególnie nieregularne przedmioty, których nie da się odpowiednio spakować w żaden inny sposób. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku firm, które wysyłają np. elementy mechaniczne.

Warto wiedzieć, że czarna folia stretch jest materiałem całkowicie odpornym na działanie wody oraz szczególnie niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie traci swojej elastyczności w niskiej i wysokiej temperaturze, zmianie nie ulega także rozciągliwość oraz elastyczność. Dzięki temu zachowuje swoją atrakcyjną stylistykę przez cały proces wysyłki, który w przypadku sprzedaży wysyłkowej za granicę może trwać nawet kilka dni lub kilka tygodni.

Dlaczego czarna folia stretch się sprawdza w biznesie wysyłkowym?

Czarna folia stretch oferowana w naszym sklepie JanBox ma kilka cech, dzięki którym cieszy się na rynku sprzedaży wysyłkowej szczególnie dużą popularnością. Folia rewelacyjnie zabezpiecza przeróżne przedmioty o nieregularnym kształcie, których nie da się spakować w żaden inny sposób. Dzięki temu skutecznie je chroni przed uszkodzeniem spowodowanym procesem wysyłkowym. To jednak dalej nie wszystko. Folia streczowa może także połączyć ze sobą w jedną, spójną całość kilka mniejszych produktów. Przy ich odpowiednio mocnym ściśnięciu można z powodzeniem spakować kilka-kilkanaście pojedynczych produktów w taki sposób, aby nie zmieniały pozycji względem siebie i były bezpieczne przez cały proces wysyłki. Jest to doskonałe rozwiązanie także w przypadku wysyłki przedmiotów, które wymagają unieruchomienia, np. dźwigni lub niewielkich elementów ruchomych.

Czarna folia stretch ma tę przewagę względem przezroczystej, że całkowicie uniemożliwia podejrzenie zawartości. Czerń jest głęboka i zupełnie nieprzeźroczysta przy kilku warstwach, dlatego też zmniejsza ryzyko kradzieży lub umyślnego uszkodzenia przesyłki przez pracownika lub dostawcę z firmy kurierskiej.

Czarna folia stretch najwyższej jakości, w najniższej cenie

Jako producent opakowań kartonowych i akcesoriów pakowych JanBox oferujemy szereg przeróżnych produktów najwyższej klasy, a wśród nich także folię streczową w kolorze czarnym oraz przezroczystym. Prezentujemy je w kilku wariantach różniących się długością taśmy oraz jej szerokością. Folia jest nawinięta na mocną tubę, dzięki czemu można ją zastosować także w przypadku specjalnych urządzeń ułatwiających proces pakowania, np. do paletowania.

Przejrzyj koniecznie już dziś folie streczowe dostępne w naszej firmie i skorzystaj z błyskawicznej wysyłki oraz naszej wieloletniej obecności na rynku. Zapewniamy doskonałą obsługę klienta oraz zgodność otrzymanych produktów z zamówieniem, a także możliwość zamówienia rzeczy spersonalizowanych i wyprodukowanych na wymiar dostarczony przez klienta. Dysponujemy nowoczesnym i innowacyjnym parkiem maszynowym oraz komórką kontroli jakości, dzięki czemu zapewniamy rewelacyjną jakość naszych produktów i ich trwałość przy niskiej cenie zakupu.