Karton gabaryt C (Paczkomat InPost)

Chcesz nadać zaadresowaną i opłaconą przesyłkę, ale paczka nie mieści się w paczkomacie ze względu na zły rozmiar? Czasem kilka milimetrów sprawia, że zamiast sprawnie wysłać towar, jedynie dołożysz sobie problemów z jego przepakowaniem. Takich sytuacji można łatwo uniknąć, wybierając karton dedykowany pod gabaryt C, jaki został wyznaczony przez firmę InPost. Dzięki naszym produktom skorzystasz z całej przestrzeni dostępnej w schowku, co pozwoli przesłać więcej rzeczy w jednym opakowaniu. Produkujemy wytrzymałe kartony, które wytrzymają czas transportu.

Skrojone pod wymiary skrytki w paczkomacie

Zgodnie z wytycznymi InPost schowek na gabaryt C pomieści karton o wymiarach 41x38x64 cm. Mówimy tu więc o całkiem sporym opakowaniu, w którym spokojnie zmieści się wiele mniejszych rzeczy lub jeden sporej wielkości przedmiot. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu kartony w maksymalnym stopniu wykorzystują miejsce, jakie znajduje się w paczkomacie, co jest wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. Bez większych problemów umieścisz je w schowku, skąd ruszą w dalszą podróż. Takie rozwiązanie pozostaje przyjazne zarówno dla osoby nadającej towar, jak i klienta lub znajomego odbierającego zamówienie. Z pełnym przekonaniem jesteśmy w stanie stwierdzić, że dostarczamy kartony skrojone na miarę potrzeb.

Dobrze chronią towar

Przesyłki InPost zapakowane w kartony gabaryt C pokonują rozmaite odległości. Czasem towar dla klienta będzie musiał przejechać jedynie kilkadziesiąt kilometrów, innym razem paczkę czeka podróż ze wschodu na zachód kraju lub z północy na południe Polski. Im dłuższa trasa, tym więcej punktów przeładunkowych i rąk, przez które przejdzie karton o wymiarach 41x38x64 cm, czyli klasyczny gabaryt C. Wybierając nasze produkty, nie musisz martwić się, czy zamówienie dotrze w nienaruszonym stanie. Opakowania JANBOX posiadają solidną konstrukcję opartą o tekturę falistą. Dobrze radzi sobie ona nie tylko ze sporymi obciążeniami, ale także uszkodzeniami mechanicznymi, chroniąc zamknięte wewnątrz przedmioty. 

Klasyczna forma prostopadłościanu – karton gabaryt C

Karton typu gabaryt C to klasyczny prostopadłościan. Jego wnętrze daje wiele możliwości rozlokowania towaru, który można układać zarówno w poziomie, jak i pionie. Spore możliwości tego rozwiązania doceniło już wielu klientów. Po opakowania dostosowane do wymogów InPost chętnie sięgają nie tylko indywidualni kupujący, lecz również duże firmy z rynku e-commerce. Warto wiedzieć, że choć karton C pierwotnie zaprojektowano pod paczkomat, można wykorzystać go na inne sposoby. W razie potrzeby będzie idealnym narzędziem do magazynowania posiadanego towaru lub w przypadku osób prywatnych przechowywania osobistych przedmiotów. Kartony polecamy także w razie przeprowadzki, ponieważ mają ustawny charakter.

Ekologia – to dla nas więcej niż hasło

Wierzymy, że warto działać na rzecz ochrony środowiska naturalnego. Jako firma staramy się robić to na wiele sposobów, ale uwzględniając produkcyjny charakter przedsiębiorstwa, widać to najlepiej, gdy spojrzy się na kartony InPost gabaryt C. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy materiały o funkcjonalnym charakterze, przyjazne jednocześnie użytkownikowi oraz naturze. Wykorzystujemy proekologiczne tworzywa, nadające się do recyklingu, czyli wielokrotnego użytku. W ten sposób wpływamy na ograniczenie ilości śmieci, dokładając cegiełkę do wspólnych starań o środowisko naturalne. Dzięki temu, stając się naszym klientem, otrzymasz potrzebny Ci towar, a przy okazji włączysz się w potrzebną walkę o otaczający nas świat. 

Zamów – karton gabaryt C 

Przez ponad 20 lat działalności na rynku w naszej firmie zmieniło się wiele, ale niezmienna pozostawała jakość oferowanych produktów. Dzięki systematycznemu unowocześnianiu linii produkcyjnych stworzyliśmy katalog innowacyjnych opakowań o zróżnicowanych parametrach. Najlepszy przykład stanowi tak specjalistyczna propozycja, jak karton typu C, który przyjmie każdy paczkomat. Posiadamy wiedzę oraz umiejętności, aby stworzyć także akcesoria na dowolny wymiar. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować, a nasi specjaliści chętnie przedstawią wszystkie propozycje oraz ewentualne możliwości współpracy. Zachęcamy do składania zapytań mailowo lub telefonicznie. Jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę za produkty JANBOX.