Kartony 150 mm

Nasz mały karton cieszy się dużą popularnością wśród przedsiębiorstw każdego typu

Wśród wielu produktów dostępnych w firmie JanBox znajdziesz także kartony 150 mm dedykowane dla firm oraz osób prywatnych. Które cechują się ponadprzeciętną sztywnością i zarazem także korzystną ceną zakupu. Wszystkie kartony 100-200 mm oferowane przez naszą firmę  wykonujemy z wysokiej klasy 3- lub 5-warstwowej tektury falistej, która zapewnia kartonom wysoką trwałość także podczas długiej wysyłki do innych krajów. Przejrzyj koniecznie wszystkie warianty i złóż zamówienie już dziś.

 Mały karton – liczy się wysoka jakość wykonania

Kartony 150 mm dostępne w naszej ofercie uchodzą w środowisku e-commerce za najlepiej wykonane. W stosunku do ich ceny zakupu i są ku temu istotne powody. Pierwszym jest bardzo wysoka jakość zastosowanych tektur falistych. Do produkcji kartonów 100-200 mm wykorzystujemy wyłącznie wyselekcjonowaną tekturę, która charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością i zachowaniem wymiarów przy pełnym obciążeniu, ponadto na ich powierzchni podczas użytkowania rzadko pojawiają się pęknięcia, naderwania i uszczerbki. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż dysponujemy innowacyjnym parkiem maszyn, dzięki któremu produkowane przez nas kartony 150 mm są precyzyjnie wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż stosujemy rygorystyczną kontrolę jakości, dzięki której unikamy wysłania kartonów z wadą fabryczną bądź błędem konstrukcyjnym. To ogromna zaleta w szczególności dla największych przedsiębiorstw. Które wysyłają wiele paczek dziennie i dla nich pomyłka w produkcji może oznaczać zastój w procesie wysyłkowym. Co więcej, do produkcji kartonów 150 mm wykorzystujemy wyłącznie tekturę wyprodukowaną w zgodzie z naturą. Nie znajdziemy w niej niebezpiecznych czynników chemicznych. Które mogą wpływać na środowisko naturalne i mimo faktu, iż są jednorazowe, to nie stanowią dla niego zagrożenia.

Wysoka jakość idzie w parze z uniwersalnością

Nasze kartony 100-200 mm cieszą się dużą popularnością wśród przedsiębiorstw każdego typu. Wykorzystuje się je do wysyłania małych lub bardzo drobnych przedmiotów, których długość wynosi około 150 mm. Kartony dzięki sztywnej konstrukcji skutecznie chronią delikatne artykuły przed ich uszkodzeniem. W trakcie wysyłki np. do innych krajów. Co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku dostawy sprzętu elektronicznego narażonego na uszkodzenia mechaniczne. Warto także wiedzieć, że nasze kartony 150 mm można spersonalizować, wykorzystując w tym celu produkcję opakowań każdego rodzaju i wielkości.

Dlaczego warto skorzystać z oferty JanBox?

W ofercie naszej firmy JanBox stawiamy na różnorodność i wysoką jakość, dlatego nasz mały karton jest doskonale znany na rynku. Wszystkie dostarczamy tak szybko, jak to możliwe w bezpiecznym opakowaniu. W formie arkusza lub gotowych kartonów, a także chętnie pomożemy na każdym etapie zamówienia telefonicznie lub mailowo. W razie jakichkolwiek pytań zadzwoń do nas lub napisz. Zapewniamy doskonałą obsługę i zawsze przyjazne i indywidualne podejście do zamówienia.