Kartony 200-300 mm

Nie bez powodu średnie kartony uchodzą za bardzo uniwersalne.

W firmie JanBox od 2002 roku stawiamy na doskonałe połączenie wysokiej jakości wykonania z korzystną ceną. Jednym z wielu artykułów naszej produkcji są kartony 250 mm. Dedykowane dla wymagających osób prywatnych oraz dużych i mniejszych firm realizujących sprzedaż wysyłkową. Wszystkie są doskonale zaprojektowane i pozbawione błędów konstrukcyjnych, a przy tym także zapewniają bezpieczne dotarcie danego przedmiotu do adresata. Oferujemy także możliwość skomponowania kartonu wedle własnych wymiarów, w tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą.

Czym charakteryzują się średnie kartony 200-300 mm marki JanBox?

Jako firma JanBox nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego oferowane kartony 200-300 mm są doskonale wykonane. Do ich produkcji wykorzystujemy 3- lub 5-warstwową tekturę falistą. Która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki panujące np. w środkach transportu. Ścianki oraz spód i górna część są sztywne i nie odkształcają się przy odpowiednim obciążeniu. Nie bez znaczenia jest także to, że kartony 250 mm produkujemy za pomocą innowacyjnego parku maszynowego, który pozwala nam na całkowite wyeliminowanie błędów konstrukcyjnych oraz wad fabrycznych.

Dla osób dbających o środowisko naturalne z pewnością istotny będzie fakt, iż kartony zawsze produkujemy przy użyciu bezpiecznych materiałów, które nie wywołują negatywnego wpływu na środowisko. Same kartony mimo faktu, iż są jednorazowe, nie są odpadem, który ulega powolnemu rozkładowi i może prowadzić do zanieczyszczenia planety. Właśnie z tego powodu kartony 200-300 mm to znakomite opakowanie do wysyłki.

Sposoby użytkowania średnich kartonów JanBox

Nie bez powodu średnie kartony 250 mm uchodzą za bardzo uniwersalne. Rozmiar ten jest optymalny do wysyłania akcesoriów domowych. Sprzętu RTV i AGD, części samochodowych, a także odzieży czy też chemii gospodarczej. Kartony wysyłamy w formie arkuszy do samodzielnego złożenia lub już wstępnie złożone. To, który wybór okaże się lepszy, zależy głównie od oczekiwań oraz ilości wolnego miejsca w domu lub magazynie. Nasze kartony 250 mm sprawdzą się rewelacyjnie w wysyłce krajowej, która z reguły trwa od 1 dnia do 7 dni roboczych, a także w wysyłce zagranicznej, trwającej w skrajnych przypadkach nawet kilka miesięcy. Przesyłki wysyłane na bardzo duże odległości są z reguły najbardziej narażone. Na wystąpienie wielu uszkodzeń wskutek przeładowania do innych środków transportu. Nasze kartony są jednymi z najodporniejszych na rynku, dlatego stanowią znakomite rozwiązanie dla firm o zasięgu globalnym.

Zamów już dziś bezpośrednio u producenta!

W naszej firmie JanBox oferujemy szereg różnych propozycji średnich kartonów, w tym także warianty 250 mm oraz modele znacznie mniejsze i większe. Wszystkie, niezależnie od ich przeznaczenia i rozmiaru, są korzystnym wyborem w kwestii ceny. Gdyż nie obciążają budżetu firmowego i nie podnoszą znacząco ceny wysyłki, którą pokrywa klient bądź wybrany sklep. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.