Kartony 350 mm

W firmie JanBox znajdziesz między innymi kartony 350 mm wykonane z najtrwalszej tektury falistej 3- lub 5-warstwowej. Kartony są sztywne i wytrzymałe, a przy tym także korzystnie wycenione, dzięki czemu są znakomitym zakupem zarówno w przypadku małych firm realizujących sprzedaż wysyłkową, jak i największych przedsiębiorstw, które wysyłają kilkaset przesyłek dziennie. Kartony 350mm zamówione w naszej firmie, czyli bezpośrednio u producenta, dostarczamy tak szybko, jak to możliwe. Zapewniamy także możliwość zaprojektowania kartonów w wybranym rozmiarze od podstaw.

Czym wyróżniają się kartony 350mm JanBox na tle innych?

Nasze kartony 300-400 mm nie bez powodu uchodzą wśród przedsiębiorców za doskonale wykonane, stawiamy bowiem na ich jak najwyższą jakość. Boczne ścianki oraz spód i góra są sztywne i stabilne przy pełnym dopuszczalnym obciążeniu, nie zmieniają swojego kształtu oraz zachowują swoją strukturę przez cały proces wysyłki. Tak duża trwałość jest wynikiem zastosowania przez nas nowoczesnej linii produkcyjnej oraz innowacyjnego parku maszynowego, które zapewniają dokładne wykonanie każdego kartonu, z zachowaniem jego odpowiednich wymiarów oraz cech budowy. Tektura falista skutecznie absorbuje energię niewielkich uderzeń, dzięki czemu chroni wysyłane przedmioty nawet podczas długiej, kilkumiesięcznej dostawy globalnej.

Nasze kartony 350mm są sprawdzane na linii produkcyjnej przez wyspecjalizowaną komórkę zajmującą się kontrolą jakości. Sprawdzamy na bieżąco cały proces produkcyjny i dokonujemy wyrywkowej kontroli wymiarów oraz cech budowy, dzięki czemu jako klient możesz mieć pewność, że kartony 300-400 mm będą w pełni zgodne z oczekiwaniami. Oferujemy ponadto możliwość zamówienia kartonów we własnym rozmiarze. Nie bez znaczenia jest także fakt, że nasze kartony są produkowane w zgodzie z naturą, dlatego ich materiał jest wolny od groźnych chemikaliów.

Wysoka jakość idzie w parze z korzystną ceną

Kartony 350mm doskonale się sprawdzą w każdej firmie realizującej wysyłkową sprzedaż i nie tylko. Rynek e-commerce (e-handlu) rośnie w Polsce z roku na rok, a udziały internetowej sprzedaży w wielu branżach przewyższają wolumen sprzedaży stacjonarnej, bezpośredniej. Kartony 300-400 mm mogą służyć do dostarczenia akcesoriów, sprzętu elektronicznego i AGD oraz RTV, podzespołów komputerowych, części samochodowych i wielu, wielu innych. Sztywna konstrukcja i bezbłędna struktura tektury falistej gwarantuje duży stopień ochrony przedmiotów przed ich uszkodzeniem. Ponadto kartony naszej marki są także doskonałym wyborem w przypadku małych start-upów, dla których liczy się głównie cena.

Dlaczego warto kupować w oficjalnym sklepie JanBox?

Marka JanBox istnieje na rynku od 2002 roku i od samego początku staramy się oferować naszym klientom wysoką jakość w korzystnej cenie. Zamów już dziś kartony 300-400 mm i skorzystaj z błyskawicznej realizacji swojego zamówienia oraz indywidualnego podejścia i pomocy na każdym etapie współpracy. Nasi pracownicy chętnie udzielą wielu informacji na temat naszego asortymentu telefonicznie lub mailowo.