Kartony 450 mm

W firmie JanBox nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego przez ponad 20 lat istnienia na rynku dopracowaliśmy całą naszą ofertę dosłownie do perfekcji. Znajdziesz w niej także kartony 450 mm, dedykowane dla najbardziej wymagających klientów biznesowych i prywatnych. Do ich produkcji wykorzystujemy znakomitą tekturę falistą 3- lub 5-warstwową, która odznacza się wysoką sztywnością i zachowaniem idealnych wymiarów przez cały okres wysyłki, a także bardzo niską wagą. Wszystkie kartony są w pełni nowe. Co więcej, możemy także wykonać karton o wymiarach na zamówienie, np. pod konkretny produkt lub branżę.

Poznaj cechy budowy kartonów 450 mm

Kartony 400-500 mm mają wiele cech, które stanowią bezpośrednią przyczynę ich ogromnej popularności wśród przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Warto wyróżnić np. wysoką trwałość. Do produkcji kartonów wykorzystujemy wyselekcjonowaną tekturę falistą, która cechuje się wysoką sztywnością przy zachowaniu niskiej wagi. Co więcej, nietypowy przekrój tektury sprawia, że jest ona odporna na różnego typu uszkodzenia, dzięki czemu znakomicie chroni wnętrze przez cały czas wysyłki. To szczególnie istotne dla firm działających w branży e-commerce, które wykorzystują je do wysyłki cennych akcesoriów czy też sprzętu elektronicznego.

Równie istotny jest fakt, iż kartony 450 mm mają powtarzalne wymiary w zakresie konkretnej serii, można dzięki temu dopasować je idealnie do wysyłanych produktów. To duży wyróżnik naszej firmy na tle innych. Nie bez znaczenia jest także to, że kartony 400-500 mm powstają na nowoczesnej linii produkcyjnej za pomocą wyspecjalizowanego parku maszynowego. Każda praca wykonywana przez maszyny oraz naszych pracowników jest dokładna i precyzyjna, co widać np. po dokładnym docięciu i łatwości złożenia kartonu przed wysyłką.

Czy kartony 450 mm JanBox to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Kartony 450 mm marki JanBox wyznaczają trendy na rynku opakowań i doskonale się sprawdzą w każdej branży. Są odporne na użytkowanie, bezpieczne i bardzo łatwo się je składa, a przy tym także są bardzo korzystnie wycenione. Oznacza to, iż nie zwiększają nadmiernie ceny przesyłki przez wpływ na jej wagę, co ma ogromne znaczenie dla firm, które oferują darmową wysyłkę. Nasze kartony 400-500 mm są także ekologiczne, gdyż powstają przy użyciu materiałów, które nie wywołują negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Ma to duże znaczenie dla firm, które nie chcą swoim działaniem niszczyć planety i jej zasobów naturalnych. Kartony 450 mm dostarczamy w płaskich arkuszach przeznaczonych do samodzielnego złożenia przed wysyłką.

Jak użytkować kartony 400-500 mm?

Kartony 450 mm Janbox charakteryzują się wieloma zastosowaniami. Służą jako doskonałe zabezpieczenie przesyłki na czas transportu krajowego oraz międzynarodowego, można je także zastosować w magazynach jako sposób wygodnego przechowywania gotowych wyrobów, a także w biurach. Można w nich umieścić nieużywane artykuły biurowe oraz sprzęty. Matowa powierzchnia bocznych ścianek sprawia, że po kartonach można pisać markerami i w ten sposób oznaczać ich zawartość. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś!