Kartony 500 mm

Nasza firma JanBox od 2002 roku zajmuje się produkcją najwyższej klasy kartonów, również w rozmiarze 500 mm. Warianty o tej długości charakteryzują się szerokim spektrum zastosowania oraz najwyższą możliwą wytrzymałością, a przy tym także niską wagą. Ogromna ilość zalet sprawia, że kartony 500 mm znajdą zastosowanie w sprzedaży internetowej e-commerce, a także w magazynach oraz hurtowniach i w domach np. do przeprowadzek. Kartony 500 mm produkujemy z tektury falistej 3- lub 5-warstwowej, zachowującej swoją sztywność nawet przy pełnym dopuszczalnym obciążeniu.

Poznaj z bliska kartony 500 mm JanBox

Kartony 500-600 mm JanBox nie bez powodu uchodzą na rynku za jedne z najlepszych w swojej cenie. Wykonujemy je w całości na nowoczesnej linii produkcyjnej, składającej się z innowacyjnego parku specjalistycznych maszyn. Taki proces zapewnia pełną powtarzalność wymiarów w obrębie jednej serii, a także dokładne wykonanie najmniejszych szczegółów, które są pomijane przez maszyny produkcyjne niskiej klasy. Co więcej, nasza komórka zajmująca się wyłącznie kontrolą jakości dba o to, aby każdy klient otrzymał pełnowartościowy, pozbawiony błędów konstrukcyjnych oraz defektów gotowy produkt w postaci kartonów 500 mm.

Jako firma JanBox nie uznajemy żadnych kompromisów na polu jakości, a także staramy się, aby nasze działania nie wywoływały jakichkolwiek negatywnych skutków w środowisku. Staramy się funkcjonować w pełnej zgodzie z myślą ekologii, dlatego do produkcji kartonów wykorzystujemy wyłącznie produkty wolne od zanieczyszczeń chemicznych.

Sama tektura falista 3- lub 5-warstwowe odznacza się bardzo dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, a jej charakterystyczna budowa sprawia, że jest także stosunkowo lekka. Dzięki temu nie podwyższa cena wysyłki produktów, co z pewnością jest istotne dla firm zajmujących się sprzedażą e-commerce.

Uniwersalne kartony 500 mm

Kartony 500 mm dzięki ich długości sprawdzą się w praktycznie każdej branży. Można je użyć między innymi do wysyłki odzieży, obuwia, akcesoriów domowego użytku, sprzętu AGD i RTV, a także do płyt, części komputerowych, a nawet elementów mechaniki samochodowej i wielu, wielu innych. Ponadto kartony 500-600 mm sprawdzą się rewelacyjnie w magazynach, a także w biurach i pomieszczeniach gospodarczych. Ich duża trwałość w połączeniu z niską masą własną sprawia, że kartony można z powodzeniem zastosować w praktycznie każdej branży, jeśli waga wysyłanego przedmiotu nie przekroczy maksymalnego obciążenia wybranego kartonu.

Czy kartony JanBox to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Kartony 500 mm oferowane w firmie JanBox są znakomitym wyborem w każdym przypadku. Łączą cechy rewelacyjnej jakości wykonania z uniwersalnością i niską wagą, a przy tym także oferujemy je w bardzo niskiej cenie. Zamów już dziś, a w razie pytań koniecznie zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości dotyczące naszego asortymentu, odpowiemy także na kwestie techniczne i na temat sposobu produkcji. Zapraszamy do współpracy małe start-upy, jak i największe przedsiębiorstwa.