Kartony 550 mm

W firmie JanBox od 2002 roku zajmujemy się produkcją przeróżnych produktów niezbędnych w każdej firmie działającej w branży e-commerce. Bardzo popularne są między innymi kartony 550 mm, dedykowane do rozmaitych zastosowań, w tym do wysyłek stosunkowo ciężkich i dużych przedmiotów z różnych gałęzi przemysłu. Wszystkie kartony 500-600 mm zostały wykonane z wyselekcjonowanej tektury falistej o rewelacyjnym stosunku trwałości do wagi i niskiej ceny. Koniecznie zapoznaj się z ofertą, a w razie nietypowych wymiarów zadzwoń do nas na numer telefonu podany na stronie głównej, zajmujemy się także produkcją opakowań na zamówienie.

Cechy kartonów 550 mm marki JanBox

Kartony 550 mm firmy JanBox są uznawane na rynku za doskonały wybór, gdyż zostały wyprodukowane z wysokiej klasy tektury falistej 3- lub 5-warstwowej. Materiał ten charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością aż do osiągnięcia granicznej wartości maksymalnego obciążenia, a także niską wagą. Dzięki temu karton tylko w minimalnym stopniu wpływa na cenę za wysyłkę, co ma duże znaczenie dla każdej firmy działającej w sektorze e-commerce. Wysoka sztywność materiału to także większe bezpieczeństwo. Kartony skutecznie zabezpieczają całą zawartość i nie dopuszczają do wnętrza większości różnych zanieczyszczeń, a także chronią przed złodziejami. W celu dodatkowego zabezpieczenia zachęcamy także do przejrzenia folii stretch. Naszej marki oraz taśm poliestrowych i polipropylenowych, które dodatkowo zwiększą ochronę każdej paczki.

Większe kartony – liczy się każdy szczegół

W firmie JanBox stawiamy na najnowszą technologię. Dysponujemy jedną z najbardziej zaawansowanych linii produkcyjnych, która składa się z innowacyjnego parku maszynowego. Dzięki temu kartony 550 mm mają zawsze identyczne wymiary zewnętrzne w obrębie jednej serii i można je z powodzeniem dopasować do wysyłanych produktów dosłownie co do kilku milimetrów. Co więcej, dysponujemy także wyspecjalizowaną komórką kontroli jakości, która całkowicie likwiduje ryzyko powstania różnego typu błędów konstrukcyjnych. Dzięki temu wszystkie wymiary zewnętrzne i wewnętrzne naszych kartonów 550 mm są zgodne z informacjami na stronie oraz w zamówieniu.

Nie bez znaczenia jest także nasze podejście względem środowiska. Pojęcie ekologii jest dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się. Aby wszystkie podejmowane przez nas działania nie miały żadnego wpływu na środowisko naturalne. Wykorzystujemy surowce możliwe do ponownej obróbki (recyklingu), a także staramy się. Aby w kartonach nie było jakichkolwiek odczynów chemicznych, które mogą wywoływać negatywny skutek w środowisku.

Zamawiaj wyłącznie od producenta!

W firmie JanBox znajdziesz przeróżne kartony 550 mm JanBox w znakomitej cenie. Wszystkie, dzięki ponadprzeciętnej jakości, zapewniają pełne bezpieczeństwo wszystkich artykułów, a także są lekkie i wytrzymałe. Koniecznie złóż zamówienie już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przekażemy dalsze informacje na temat składania zamówień za pośrednictwem naszego serwisu transakcyjnego.