Kartony 650 mm

Naszą firmę JanBox założyliśmy w 2002 roku, a obecnie po niecałych 20 latach jesteśmy jednym z największych producentów kartonów na rynku. W naszej ofercie znajdziesz między innymi kartony 650 mm, dedykowane dla najbardziej wymagających firm działających w branży e-commerce oraz magazynów i osób prywatnych. Zostały wykonane z najwyższej klasy tektury falistej 3- lub 5-warstwowej, która charakteryzuje się rewelacyjną trwałością i sztywnością, lecz także niską wagą. Kartony są ekologiczne i nie stanowią groźnego odpadu, a także dostarczamy je w formie arkuszy do samodzielnego złożenia, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca w małometrażowych pomieszczeniach magazynowych.

Dlaczego warto zdecydować się na kartony 650 mm JanBox?

Kartony 600-700 mm zostały wykonane w całości z najwyższej klasy tektury falistej o doskonałej relacji wytrzymałości do wagi. Dzięki temu nie zwiększają znacząco masy całej przesyłki i nie wpływają na jej cenę, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku firm działających w branży e-commerce. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży gwarantujemy także pełną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Dzięki temu zapewniamy zawsze odpowiednią jakość naszych wyrobów i pełną zgodność wymiarów w zakresie jednej serii. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż komórka kontrolująca jakość w naszej firmie jest bardzo dokładna, tym samym praktycznie całkowicie wyeliminowaliśmy ryzyko powstania błędów konstrukcyjnych.

Kartony 650 mm JanBox – szczegóły, detale i zastosowanie

Kartony 650 mm marki JanBox są bardzo uniwersalne i doskonale sprawdzą się w wielu rozmaitych zastosowaniach. Głównym z nich jest zabezpieczenie paczek na czas transportu. Duża sztywność kartonów JanBox sprawia, że skutecznie chronią zawartość nawet podczas podróży międzynarodowej, a przy odpowiednim zabezpieczeniu innymi środkami mogą służyć także jako ochronę bardzo kosztownych urządzeń elektronicznych i nie tylko.

Kartony 600-700 mm sprawdza się także znakomicie w przypadku magazynów. Można w nich przechowywać artykuły gotowe do wysyłki i w ten sposób zadbać o prawidłową organizację miejsca pracy. Wielu naszych klientów wykorzystuje kartony także do przechowywania w nich artykułów biurowych oraz nieużywanych urządzeń np. w pomieszczeniu gospodarczym. Ponadto kartony 650 mm nadają się do przeprowadzek. Można w nich przenosić odzież, akcesoria oraz elementy zastawy stołowej, a także ozdoby czy też sprzęty AGD i RTV. Możliwości są praktycznie niczym nieograniczone.

Zapraszamy do zakupu kartonów 600-700 mm

Zamów już dziś doskonale wykonane kartony 650 mm firmy JanBox i skorzystaj z błyskawicznej realizacji zamówienia oraz naszej pomocy na każdym etapie współpracy. Nasi pracownicy chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości na temat naszego asortymentu, a także odpowiedzą na pytania natury technicznej.