Kartony 700 mm

W szerokiej ofercie naszej firmy JanBox znajdziesz między innymi kartony 700 mm dedykowane do wielu branż, w tym do e-commerce, hurtowni oraz magazynów i firm zajmujących się przeprowadzkami. Kartony zostały wykonane z wysokiej klasy tektury falistej 3- lub 5-warstwowej, która odznacza się bardzo wysoką sztywnością i zachowaniem właściwych wymiarów nawet pomimo pełnego obciążenia jej maksymalną dopuszczalną wagą. Ich trwałość i stabilność sprawia, że wiele firm wykorzystuje je także do zabezpieczenia bardzo kosztownych artykułów. W tym do elektroniki oraz sprzętu domowego.

Poznaj z bliska kartony do hurtowni 700 mm JanBox

Nasze kartony 700-800 mm charakteryzują się zdecydowanie największą możliwą wytrzymałością spośród produktów innych firm. Tektura zastosowana do ich produkcji jest sztywna i bardzo trwała, wytrzymuje obciążenie wielu kilogramów bez wpływu na strukturę oraz stabilność. Co więcej, do produkcji kartonów 700-800 mm wykorzystujemy innowacyjny park maszynowy, dzięki któremu wszystkie wyprodukowane przez nas kartony są bezbłędnie wykonane i charakteryzują się identycznymi wymiarami w obrębie danej serii, a także takimi samymi parametrami użytkowymi. Dostarczamy je w formie płaskich arkuszy, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca. Oraz można je złożyć w kilkanaście sekund bez użycia dodatkowych narzędzi. Zachęcamy także do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie. Taśmami poliestrowymi oraz polipropylenowymi, a także foliami stretch i taśmami pakowymi. Które ułatwiają prawidłowe zapakowanie wielu produktów.

Nie bez znaczenia jest także dbałość o środowisko. W firmie JanBox staramy się dbać o dobro naszej planety, dlatego do produkcji kartonów 700 mm wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne rozwiązania i narzędzia. Co to oznacza? Że produkty naszej marki nie wywołują zbyt dużego wpływu na środowisko naturalne. Oraz można je poddawać dalszemu recyklingowi w celu zmniejszenia ilości odpadów generowanych przez ludzi.

Kartony 700 mm JanBox – sposób użytkowania

Oferowane kartony 700 mm JanBox uchodzą za najlepsze w swojej klasie cenowej, a ich podstawową zaletą jest mnogość zastosowań. Doskonale się sprawdzają między innymi w transporcie różnego rodzaju produktów na bardzo dalekie odległości np. podczas dostawy międzynarodowej. Ich twardość oraz sztywność i precyzja wykonania sprawiają, że doskonale znoszą nawet wielodniową podróż w różnych warunkach. Wiele firm wykorzystuje nasze kartony 700-800 mm do magazynowania i do dostaw hurtowych, a także do przeprowadzek. Ponadto kartony mogą także pomóc w organizacji przestrzeni pracy w dużych biurach i obiektach rekreacyjnych.

Dlaczego warto kupić kartony JanBox?

W firmie JanBox każdą współpracę traktujemy całkowicie priorytetowo, dlatego zachęcamy już dziś do złożenia zamówienia w naszej firmie. Gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie. Chętnie również udzielimy szczegółowych wyjaśnień na temat sposobu produkcji kartonów oraz materiałów zastosowanych na każdym etapie. Nasza firma od 2002 roku wyznacza trendy na rynku opakowań oraz materiałów pakowych, dlatego zamów już dziś kartony 700-800 mm i skorzystaj z błyskawicznej realizacji oraz bezpieczeństwa transakcji.