Kartony 750 mm

Kartony 750mm od firmy Janbox, wyróżniają się jakością wykonania, oraz wyglądem.

W firmie JanBox od 2002 roku zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kartonów dedykowanych do każdej branży. Znajdziesz wśród nich także kartony 750 mm, idealne do zastosowania w branży e-commerce oraz w magazynach, halach produkcyjnych, a nawet do przeprowadzek. Kartony zostały wykonane z wyselekcjonowanej tektury falistej 3- lub 5-warstwowej, dzięki czemu mają nieograniczone możliwości i zarazem także wysoką wytrzymałość i bardzo niską wagę. Wszystkie są precyzyjnie wykonane i występują w wielu wariantach. Umożliwiamy także opcję produkcji kartonów wedle wymiarów podanych przez klienta, zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia dalszych szczegółów.

Podstawowe cechy kartonów 750 mm

Kartony 750 mm wyprodukowane w całości przez naszą firmę charakteryzują się między innymi bardzo wysoką sztywnością i precyzyjnym wykonaniem najmniejszych szczegółów ich budowy, dzięki czemu można je z powodzeniem zastosować także w najbardziej wymagających branżach. Produkujemy je na nowoczesnej linii produkcyjnej, przy użyciu specjalistycznego parku maszynowego, składającego się z najwyższej klasy urządzeń światowej jakości. Co to oznacza? Że wszystkie kartony 750 mm mają identyczne wymiary zewnętrzne w obrębie jednej serii, a także nie ma problemu z ich złożeniem przed wysyłką. Wielu producentów nie przykłada odpowiednio dużej uwagi do precyzji wykonania, w firmie JanBox jest zupełnie odwrotnie. Karton zachowuje swoją twardość nawet przy pełnym dopuszczalnym obciążeniu, a także nie przepuszcza do wnętrza zanieczyszczeń.

Ciekawostki na temat kartonów marki JanBox

Nasza marka JanBox do produkcji kartonów 750 mm używa wyłącznie ekologicznych materiałów, które są pozbawione chemicznych substancji i są w pełni bezpieczne dla środowiska. Kartony mimo ich jednorazowego charakteru nie stanowią tym samym odpadu i można je poddawać recyklingowi bez większych obaw. Właśnie z tego powodu kartony 700-800 mm są idealnym wyborem w przypadku wysyłek.

Ponadto produkujemy opakowania bez jakichkolwiek błędów konstrukcyjnych oraz uchybień. Dysponujemy naszą własną komórką kontroli jakości. W ramach której przeprowadzamy ciągłą analizę procesu produkcji i możemy szybko reagować na jakiekolwiek błędy i wady konstrukcyjne. Dzięki temu jako klient możesz mieć pewność, że otrzymasz dokładnie taki karton, jaki zamawiałeś. 

Kartony 700-800 mm mogą służyć jako sposób bezpiecznego pakowania przesyłek nadawanych nawet do innych krajów. Tektura zachowuje swoją sztywność podczas wielodniowej podróży i dobrze chroni zawartość przez cały czas (przy odpowiednim zabezpieczeniu). Kartony można także użytkować do pakowania dużych zamówień hurtowych, a także do przeprowadzek.

Zamów już dziś kartony 750mm firmy JanBox!

Zapraszamy do zakupu kartonów 750 mm w firmie JanBox, bezpośrednio u producenta i z pominięciem dodatkowych kosztów. Zapewniamy błyskawiczną realizację zamówienia oraz pełną pomoc na każdym etapie zakupu. Chętnie także odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszym asortymentem telefonicznie oraz mailowo.