Kartony 800 mm

W firmie JanBox przez 20 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję najlepszego dostawcy kartonów w kraju. Jesteśmy marką, która zwraca uwagę na wszelkie szczegóły i nie uznaje żadnych półśrodków, co widać doskonale po kartonach 800 mm. Zostały wykonane z tektury falistej 3- lub 5-warstwowej o ponadprzeciętnej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, która zapewnia duże bezpieczeństwo przedmiotom umieszczonym we wnętrzu. Dostarczamy je do klienta w formie arkuszy do samodzielnego złożenia, dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca w magazynie, a przy tym także bardzo łatwo się je składa, bez użycia dodatkowych narzędzi i akcesoriów.

W kartonach 800 mm liczy się jakość wykonania

Kartony 800 mm są jednymi z największych w naszej ofercie, przez co działają na nie szczególnie duże obciążenia. Właśnie z tego względu użyliśmy do ich produkcji najwyższej klasy tektury falistej, która przeszła wiele testów i charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością, a przy tym także niewielką wagą. Nasze kartony są uznawane na rynku za zdecydowanie najlepsze w swojej klasie i sprawiają wrażenie bardzo masywnych, co wiele mówi na temat ich realnej jakości. Nie można także pominąć tego, że kartony 800 mm są zawsze idealnie wykonane.

Przeprowadzana przez nas kontrola jakości w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym sprawiają, że poszczególne kartony są zawsze pozbawione błędów i wad fabrycznych, a także charakteryzują się identycznymi wymiarami zewnętrznymi w obrębie danej serii. Wyspecjalizowani pracownicy stale monitorują przebieg procesu produkcyjnego i na bieżąco wprowadzają jakiekolwiek wymagane zmiany.

Wysoka uniwersalność kartonów 800 mm

Kartony 800 mm mają we wnętrzu bardzo dużo wolnej przestrzeni, dlatego też doskonale się sprawdzą między innymi podczas wysyłki dużych i dość masywnych przedmiotów z różnych branż. Będą znakomitym wyborem w przypadku branży e-commerce do sprzedaży wysyłkowej sprzętu AGD i RTV oraz części mechaniki samochodowej czy też odzieży. Stanowią również znakomite rozwiązanie w magazynach i hurtowniach jako sposób dostawy wielu mniejszych opakowań jednostkowych do odbiorcy, np. w postaci kremów oraz małego sprzętu elektronicznego, a także w firmowych pomieszczeniach gospodarczych. Można w nich przechowywać zbędne akcesoria biurowe, a nawet niepotrzebne dokumenty czy inne przedmioty. Warto je także zastosować do przeprowadzki i umieścić w nich praktycznie wszystko – od odzieży, poprzez akcesoria domowe, aż na zastawie stołowej kończąc.

Gdzie kupować kartony 800 mm?

Kartony 800 mm wyprodukowane w JanBox wyróżniają się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w większości różnych branż. W naszej firmie stale od 2002 roku wprowadzamy pewne zmiany, które obecnie sprawiają, że nasze kartony są uznawane za najlepsze w swojej klasie cenowej. Zamów już dziś, skorzystaj z szybkiej dostawy oraz realizacji, a także zadzwoń do nas w razie pytań i wątpliwości. Możesz także skorzystać z produkcji kartonów wedle własnych wytycznych, w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego.