Kartony 800 mm

W firmie JanBox przez 20 lat obecności na rynku wypracowaliśmy pozycję najlepszego dostawcy kartonów w kraju. Jesteśmy marką, która zwraca uwagę na wszelkie szczegóły i nie uznaje żadnych półśrodków, co widać doskonale po kartonach 800 mm. Zostały wykonane z tektury falistej 3- lub 5-warstwowej o ponadprzeciętnej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. Która zapewnia duże bezpieczeństwo przedmiotom umieszczonym we wnętrzu. Dostarczamy je do klienta w formie arkuszy do samodzielnego złożenia. Dzięki czemu nie zajmują zbyt wiele miejsca w magazynie. A przy tym także bardzo łatwo się je składa, bez użycia dodatkowych narzędzi i akcesoriów.

W kartonach 800 mm liczy się jakość wykonania

Kartony 800 mm są jednymi z największych w naszej ofercie, przez co działają na nie szczególnie duże obciążenia. Właśnie z tego względu użyliśmy do ich produkcji najwyższej klasy tektury falistej. Która przeszła wiele testów i charakteryzuje się bardzo dużą sztywnością, a przy tym także niewielką wagą. Nasze kartony są uznawane na rynku za zdecydowanie najlepsze w swojej klasie i sprawiają wrażenie bardzo masywnych, co wiele mówi na temat ich realnej jakości. Nie można także pominąć tego, że kartony 800 mm są zawsze idealnie wykonane.

Przeprowadzana przez nas kontrola jakości w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym sprawiają, że poszczególne kartony są zawsze pozbawione błędów i wad fabrycznych, a także charakteryzują się identycznymi wymiarami zewnętrznymi w obrębie danej serii. Wyspecjalizowani pracownicy stale monitorują przebieg procesu produkcyjnego i na bieżąco wprowadzają jakiekolwiek wymagane zmiany.

Wysoka uniwersalność kartonów 800 mm

Ogromny Karton 800 mm ma we wnętrzu bardzo dużo wolnej przestrzeni, dlatego też doskonale się sprawdzą między innymi podczas wysyłki dużych i dość masywnych przedmiotów z różnych branż. Będą znakomitym wyborem w przypadku branży e-commerce. Do sprzedaży wysyłkowej sprzętu AGD i RTV oraz części mechaniki samochodowej czy też odzieży. Stanowią również znakomite rozwiązanie w magazynach i hurtowniach. Jako sposób dostawy wielu mniejszych opakowań jednostkowych do odbiorcy, np. w postaci kremów oraz małego sprzętu elektronicznego. A także w firmowych pomieszczeniach gospodarczych. Można w nich przechowywać zbędne akcesoria biurowe, a nawet niepotrzebne dokumenty czy inne przedmioty. Warto je także zastosować do przeprowadzki. I umieścić w nich praktycznie wszystko – od odzieży, poprzez akcesoria domowe, aż na zastawie stołowej kończąc.

Gdzie kupować ogromny karton 800 mm?

Kartony 800 mm wyprodukowane w JanBox wyróżniają się najwyższą możliwą jakością, dzięki czemu sprawdzą się doskonale w większości różnych branż. W naszej firmie stale od 2002 roku wprowadzamy pewne zmiany, które obecnie sprawiają, że nasze kartony są uznawane za najlepsze w swojej klasie cenowej. Zamów już dziś, skorzystaj z szybkiej dostawy oraz realizacji, a także zadzwoń do nas w razie pytań i wątpliwości. Możesz także skorzystać z produkcji kartonów wedle własnych wytycznych, w tym celu zachęcamy do kontaktu telefonicznego.