Kartony białe

Na rynku istniejemy od ponad 20 lat, stale poszerzając ofertę produktów. Obecnie w JANBOX zamówisz kilkanaście rodzajów akcesoriów, a jednym z nich są białe kartony. To łatwe w złożeniu opakowania o zamykanej konstrukcji. Najczęściej sięga się po nie, aby bezpiecznie przetransportować przedmioty lub przechować towar w magazynie. Stawiamy na solidnie wykonane pudełka. Zwracamy uwagę na konstrukcję opartą o wysokiej jakości tworzywa. Dzięki temu w atrakcyjnej cenie kupisz produkt o znacznej wytrzymałości oraz funkcjonalności.

Karton dokładnie taki, jak potrzebujesz

Jesteśmy w stanie nie tylko wyprodukować białe kartony, ale także je wcześniej zaprojektować. Wystarczy się z nami skontaktować. Eksperci JANBOX przedstawią możliwości w zakresie wysokości, szerokości oraz długości pudełek. Zaprezentują również techniczne detale, dotyczące montażu opakowań, choć tych jest stosunkowo niewiele. Od razu musimy zaznaczyć, że biały karton fasonowy składa się łatwo, zajmuje to krótką chwilę. Niezależnie od tego, czy mówimy o jednorazowym zamówieniu, czy też długofalowej współpracy, zawsze staramy się podchodzić elastycznie do wszystkich potrzeb partnerów. Z naszą pomocą zaprojektujesz pudełka w pełni zgodne z oczekiwaniami, cechujące się praktycznym charakterem oraz sporą żywotnością.

Wytrzymałe opakowanie do transportowania i przechowywania

Biały karton wysokiej jakości od JANBOX zapewnia wiele korzyści. Co dokładnie? Przede wszystkim ma stabilną konstrukcję. Po drugie, ściany opakowania dobrze chronią ukryte we wnętrzu przedmioty. Tekturowe boki skutecznie opierają się uszkodzeniom mechanicznym oraz niekorzystnym warunkom pogodowym. Powiedzieć trzeba także o ergonomicznej formie pudełek. Opakowania posiadają ustawny środek, co ułatwia umieszczenie w nich większej liczby przedmiotów. Dodatkowo w razie potrzeby białe kartonowe pudełko można zdemontować, co znacznie zmniejszy ilość zajmowanego przez nie miejsca. Wspomniane zalety czynią z naszych produktów idealnie akcesorium do transportowania towarów lub ich przechowywania w magazynach. 

W JANBOX wykonamy nadruk na karton

Płacisz za biały karton z pokrywką, a w cenie dostajesz możliwość… darmowej reklamy. Ściany pudełka idealnie nadają się do umieszczenia na nich materiałów promocyjnych Twojej firmy. Realizujemy nadruki fleksograficzne, które powstają poprzez wykorzystanie form polimerowych. Ich główną cechą jest efektowny minimalizm. Poza tym charakteryzują się dużą odpornością na ścieranie. Paleta nadruków JANBOX obejmuje m.in.: loga, napisy, czy też wybrane wzory. Oczywiście finalna wersja oprawy graficznej, jaką możemy nanieść na białe kartony, zawsze wymaga akceptacji klienta. W Twoje ręce oddajemy spore możliwości reklamowe, które pozwolą ugruntować pozycję marki w świadomości kupujących.

Zamów pudełka z niezbędnymi akcesoriami

Jeśli zamówiłeś już odpowiednie białe kartonowe pudełko, warto zastanowić się nad przydatnymi akcesoriami. W orbicie zainteresowań, szczególnie firm z branży wysyłkowej, powinny znaleźć się nowoczesne wypełnienia do opakowań. Uzupełnią puste przestrzenie wewnątrz paczki, stabilizując różne przedmioty. Jest to wyjątkowe ważne, gdy w grę wchodzi przesyłka delikatnych produktów np. ze szkła. Czy warto o to zadbać? Zdecydowanie tak, gdy uwzględni się fakt, że podróż przesyłki trwa często kilkadziesiąt godzin i w tym czasie przechodzi przez wiele centrów przeładunkowych. Wypełnienie zapewni odpowiednią amortyzację akcesoriów, a biały karton fasonowy ochroni je przed zewnętrznymi zagrożeniami.

Terminowe dostawy w dobrej cenie

W JANBOX dbamy o przestrzeganie warunków ustalonych z naszymi kontrahentami. Biały karton z pokrywką dostarczamy zawsze zgodnie z harmonogramem. Zależy nam na przestrzeganiu jak najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta, dlatego dużo uwagi przykładamy do zawierania przejrzystych umów. Nasi klienci od początku doskonale wiedzą, na jaki zakres usług mogą liczyć oraz jak zostaną one wykonane. W razie nieprzewidzianych sytuacji staramy się podchodzić do wymagań klientów w maksymalnie elastyczny sposób. Postaw na wysokiej jakości opakowania, wybierz solidny i funkcjonalny biały karton od JANBOX! Zaufaj ponad 20-letniemu doświadczeniu na rynku. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.