Kartony brązowe

Przez lata nie wyszły z użycia i nie zmieni się to raczej w najbliższym czasie. Klasyczne kartony brązowe należą do wyposażenia “pierwszej potrzeby” w sklepach wysyłkowych, magazynach i firmach transportowych. Bez nich trudno wyobrazić sobie również przeprowadzkę lub przechowywanie domowych drobiazgów. Wytrzymałość, pojemność oraz ergonomiczna konstrukcja produktów kwalifikuje je do kategorii przedmiotów, które powinny być podstawowym wyborem w przypadku przedsiębiorstw lub klientów indywidualnych.

Łatwo przechowasz lub złożysz

Kilka ruchów i gotowe! Brązowe pudełko w krótką chwilę będzie gotowe do użycia i nie potrzeba do tego taśmy. Konstrukcja oparta na bazie prostopadłościanu składa się z dwóch podstaw oraz czterech bocznych ścianek. Rozwiązanie niby nie jest nowe, lecz doskonale znane od lat, a i tak wciąż należy do topowych propozycji w zakresie magazynowania lub transportu towarów. Niewątpliwą zaletą, jaką może się pochwalić brązowy karton fasonowy, pozostaje możliwość jego zdemontowania w dowolnym momencie. Po złożeniu zajmuje minimalną ilość miejsca, a więc łatwo go przechować, aż znów będzie potrzebny. Odpowiednio zabezpieczony przez wiele miesięcy lub nawet lat zachowa swoją funkcjonalność.

Główne zalety kartonów fasonowych 

XXI wiek przyniósł dynamiczny rozwój wielu dziedzin i produktów, ale pomimo nowoczesnych akcesoriów klasyczne kartony brązowe wciąż wypadają niezwykle atrakcyjne. Mowa tu nie tylko o liczbie zalet i funkcjonalności produktów, lecz również ich przystępnej cenie. Pudełka śmiało można nazwać wszechstronnymi, ponieważ wykorzystuje się je w skrajnie różnych branżach, poczynając od spożywczej, a kończąc na produkcyjnej. Świetnie nadają się do pakowania, dlatego w dużej skali wybierają je firmy e-commerce, a mniejsze klienci prywatni np. do pakowania prezentów. Brązowy karton fasonowy z powodzeniem będzie pełnił funkcję wygodnego organizera, w którym przechowuje się dokumenty lub inne drobiazgi. 

Co można powiedzieć o wykonaniu naszych kartonów?

Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że brązowy karton fasonowy wytwarza się z tektury falistej,  a więc produkt przejmuje możliwości, jakimi dysponuje to niezwykłe tworzywo. Sam materiał powstaje na bazie warstw papieru o specjalnej formie. Dzięki ich odpowiedniemu połączeniu w Twoje ręce trafiają bardzo wytrzymałe opakowania o solidnej, a zarazem stabilnej konstrukcji. Dbamy o precyzyjne wykończenie akcesoriów, aby brązowe kartony dobrze radziły sobie z zabezpieczeniem znajdujących się wewnątrz nich produktów. Warto podkreślić sporą odporność opakowań na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników pogodowych. Do tego należy wspomnieć, że pudełka bez problemu można wykorzystać wielokrotnie.

Estetyczny wygląd

Reklama kojarzy się często z wykupieniem powierzchni promocyjnych lub emisją materiałów w mediach. Naszym i nie tylko zdaniem do promowania marki świetnie nadaje się również brązowy karton fasonowy. Produkt prezentuje się estetyczne, jego płaskie ściany oraz stonowany kolor pozostają przyjazne dla oka, a faktura akcesorium jest przyjemna w dotyku. Reklamę swojej firmy umieścisz właśnie na wspomnianych już bokach. Logotyp przedsiębiorstwa ulokowany na pudełku będzie budował wśród klientów świadomość o istnieniu marki. Wiele osób zetknie się także z taką formą promocji podczas transportu, przepakowywania, a następnie przechowywania opakowania. Mówiąc krótko, brązowe pudełko masz szansę wykorzystać do darmowej promocji.

Kartony nadają się do recyklingu

Tektura ma wiele praktycznych właściwości w zakresie użytkowania, ale docenić można także jej walory ekologiczne. Brązowe pudełko można bowiem poddać recyklingowi. Poza tym ewentualny proces rozkładu opakowania wypada lepiej niż np. plastikowej reklamówki, której także używa się do przechowywania przedmiotów lub ich przenoszenia. “Efektem ubocznym” zakupu kartonu pozostaje więc dołożenie cegiełki do ochrony środowiska naturalnego, a dokładnie jego nadmiernej eksploatacji. Naszym klientom oferujemy brązowe kartony tworzone zgodnie z indywidualnymi wytycznymi. W miarę możliwości dostosowujemy się do potrzeb naszych partnerów, gdy idzie o szerokość, długość i wysokość pudełek.