Kartony do Paletyzacji – Optymalne Rozwiązania dla Twojej Firmy

Wysyłanie towaru na palecie przez firmy zajmujące się sprzedażą hurtową to zazwyczaj bardzo wymagający proces, który bywa również kosztowny. Wykroczenie poza obrys palety bądź niewykorzystanie dostępnego miejsca w całości to tylko kilka z wielu problemów, z którymi borykają się przeróżne hurtownie. Właśnie z tego względu w naszej firmie JanBox znajdziesz kartony do paletyzacji, wykonane w całości z wysokiej klasy tektury falistej o ponadprzeciętnej wytrzymałości na zużycie. Dostępne są różne warianty i typy, które można dostosować do specyficznych potrzeb Twojego biznesu.

Wpływ Kartonów do Paletyzacji na Działalność Gospodarczą

W przypadku hurtowni mamy do czynienia z bardzo dużą ilością pojedynczych produktów, które przeważnie wysyła się do firm zajmujących się sprzedażą detaliczną. Z reguły na jednej palecie znajduje się nawet kilkaset pojedynczych artykułów o dużej wartości, które należy jak najdokładniej zapakować, aby uniknąć dodatkowych kosztów lub niebezpieczeństw związanych z transportem.

W Polsce większość firm spedycyjnych wykorzystuje standardową europaletę, która ma wymiary 1200 mm x 800 mm x 144 mm. Ustandaryzowany wymiar europalety sprawia, że można je z łatwością transportować przy pomocy uniwersalnych wózków widłowych. Właśnie z tego powodu należy bezwzględnie zadbać o sposób pakowania.

Kartony do paletyzacji firmy JanBox są idealnie dopasowane do wymiarów europalety i pozwalają na wykorzystanie jej całkowitej ładowności oraz uniknięcie ryzyka przekroczenia jakichkolwiek wymiarów. Firmy spedycyjne bardzo rygorystycznie podchodzą do kwestii naruszenia któregokolwiek z wymiarów, ponieważ może to spowodować duże kłopoty związane z magazynowaniem takiej palety i jej transportem. Nasze kartony do paletyzacji są wykonane w taki sposób, aby gwarantowały zgodność z wymiarami europalety.

Jakość Wykonania Kartonów do Paletyzacji

Trwałość i Materiały

Kartony naszej firmy JanBox charakteryzują się niezwykłą trwałością. Zastosowaliśmy w ich produkcji wyselekcjonowaną tekturę falistą 3- lub 5-warstwową, która jest bardzo sztywna i odporna na lekkie uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie tektura ta jest stosunkowo lekka i nie wpływa znacząco na wagę całej przesyłki na palecie. Co więcej, wszystkie kartony do paletyzacji dostępne w firmie JanBox cechują się najwyższą możliwą precyzją wykonania, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku transportu paletowego.

Ekologiczne Rozwiązania

Ponadto dbamy o to, aby nasze kartony były ekologiczne. Tektura, którą stosujemy do ich produkcji, jest wolna od jakichkolwiek toksycznych lub żrących i aktywnych chemicznie substancji, które mogą wywoływać negatywny wpływ na środowisko naturalne. Dzięki temu nasze kartony są ekologiczne i można je poddać recyklingowi.

Precyzja i Dokładność

Wymiary naszych kartonów są zawsze zgodne z tymi umieszczonymi na stronie internetowej i w ulotce. Dostarczamy je w formie płaskich arkuszy, które zajmują niewiele miejsca w hurtowni lub zakładzie, i można je złożyć dopiero w razie potrzeby. Nasza wewnętrzna kontrola jakości dba o to, aby do klientów zawsze docierały kartony gotowe do użytku, bez wad konstrukcyjnych i błędów fabrycznych.

Zamów Już Dziś Kartony do Paletyzacji w JanBox!

W naszej firmie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów. Dlatego od 20 lat dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z obsługi. Oferujemy wiele różnych artykułów, które są doskonale oceniane przez naszych kontrahentów. Kartony są wykonane z dbałością o najmniejsze możliwe szczegóły, taśmy polipropylenowe i poliestrowe odznaczają się wysoką wytrzymałością, a folie stretch są doskonałym dodatkiem dla każdej firmy zajmującej się sprzedażą wysyłkową. Oferujemy folie stretch w kolorze czerni oraz warianty przezroczyste, różniące się szerokością rolki oraz jej długością.

Zamów już dziś kartony do paletyzacji w firmie JanBox i skorzystaj z błyskawicznej realizacji oraz naszego doświadczenia na rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy chętnie pomogą i wyjaśnią najistotniejsze szczegóły na temat naszego asortymentu.