Kartony do paletyzacji

Wysyłanie towaru na palecie przez firmy zajmujące się sprzedażą hurtową to zazwyczaj bardzo wymagający proces, który bywa również kosztowny. Wykroczenie poza obrys palety bądź wykorzystanie dostępnego miejsca w całości. To tylko kilka z wielu problemów, z którymi borykają się przeróżne hurtownie. Właśnie z tego względu w naszej firmie JanBox znajdziesz kartony do paletyzacji, wykonane w całości z wysokiej klasy tektury falistej o ponadprzeciętnej wytrzymałości na zużycie. Dostępne są różne warianty i typy, a to, który model okaże się najlepszy. Zależy głównie od oczekiwań oraz rodzaju sprzedawanego asortymentu. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne warianty już dziś!

Wpływ kartonów do paletyzacji na działalność gospodarczą

W przypadku hurtowni mamy do czynienia z bardzo dużą ilością pojedynczych produktów. Które przeważnie wysyła się do firm zajmujących się sprzedażą detaliczną. Z reguły na jednej palecie znajduje się nawet kilkaset pojedynczych artykułów. O dużej wartości, które należy jak najdokładniej zapakować, aby uniknąć dodatkowych kosztów lub niebezpieczeństw związanych z transportem.

W Polsce większość firm spedycyjnych wykorzystuje standardową europaletę, która ma wymiary 1200 mm x 800 mm x 144 mm. Ustandaryzowany wymiar europalety sprawia, że można je z łatwością transportować przy pomocy uniwersalnych wózków widłowych. Właśnie z tego powodu należy bezwzględnie zadbać o sposób pakowania.

Kartony do paletyzacji firmy JanBox są idealnie dopasowane do wymiarów europalety i pozwalają na wykorzystanie jej całkowitej ładowności i uniknięcie ryzyka przekroczenia jakichkolwiek wymiarów. Warto wiedzieć, że firmy spedycyjny bardzo rygorystycznie podchodzą do kwestii naruszenia któregokolwiek z wymiarów. Gdyż może to spowodować duże kłopoty związane z magazynowaniem takiej palety i jej transportem. Nasze kartony do paletyzacji są wykonane w taki sposób, aby gwarantowały zgodność z europaletą.

W kartonach do paletyzacji liczy się jakość wykonania

Kartony naszej firmy JanBox charakteryzują się niezwykłą trwałością. Zastosowaliśmy w ich przypadku wyselekcjonowaną przez nas osobiście tekturę falistą. 3- lub 5-warstwową, która jest bardzo sztywna i odporna na standardowe. Lekkie uszkodzenia mechaniczne, a jest przy tym także stosunkowo lekka i nie wpływa znacząco na wagę całej przesyłki na palecie. Co więcej, wszystkie kartony do paletyzacji dostępne w firmie JanBox cechują się najwyższą możliwą precyzją wykonania, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku oferowanych palet.

Wymiary są zawsze zgodne z tymi umieszczonymi na stronie internetowej i w ulotce. Dostarczamy je w formie płaskich arkuszy, które zajmują niewiele miejsca w hurtowni lub zakładzie  i można je złożyć dopiero w razie potrzeby. Ponadto dbamy o to, aby nasze kartony były ekologiczne. Tektura którą stosujemy do ich produkcji jest wolna od jakichkolwiek toksycznych lub żrących i aktywnych chemicznie substancji, które mogą wywoływać negatywny wpływ na całe środowisko naturalne. Dzięki temu nasze kartony są ekologiczne i można je poddać recyklingowi.

Zamów już dziś kartony do paletyzacji w JanBox!

W naszej firmie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów. Dlatego od 20 lat dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z obsługi. Oferujemy wiele różnych artykułów, które są doskonale oceniane przez naszych kontrahentów. Kartony są wykonane z dbałością o najmniejsze możliwe szczegóły, taśmy polipropylenowe i poliestrowe odznaczają się wysoką wytrzymałością, a folie stretch są doskonałym dodatkiem dla każdej firmy zajmującej się sprzedażą wysyłkową. Oferujemy folie stretch w kolorze czerni oraz warianty przezroczyste, różniące się szerokością rolki oraz jej długością.

Zamów już dziś kartony do paletyzacji w firmie JanBox i skorzystaj z błyskawicznej realizacji oraz naszego doświadczenia na rynku. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz możliwość kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Którzy chętnie pomogą i wyjaśnią najistotniejsze szczegóły na temat naszego asortymentu.