Kartony do pizzy z logo, nadrukiem

W firmie JanBox od samego początku istnienia stawiamy na asortyment składający się wyłącznie z najwyższej klasy produktów. Znajdziesz wśród nich między innymi kartony do pizzy, które są niezbędnym produktem w każdej pizzeri dostarczającej pizzę poza miejsce jej produkcji w formie dostawy pod wskazany adres. Kartony na pizzę oferowane w oficjalnym sklepie JanBox charakteryzują się wysoką jakością i zastosowaniem nowoczesnych materiałów w typie 3- lub 5-warstwowej tektury falistej, a także najwyższą możliwą trwałością i odpornością na zagięcia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku każdej restauracji oferującej także pizzę.

Podstawowa charakterystyka kartonów do pizzy z nadrukiem

Kartony do pizzy z nadrukiem oferowane w naszej firmie mają kilka cech, które zdecydowanie warto poznać z bliska. Należy do nich między innymi wysoka jakość wykonania. Zastosowaliśmy do ich produkcji wyselekcjonowaną 3- lub 5-warstwową tekturę falistą, która charakteryzuje się wysoką sztywnością i zachowaniem optymalnych wymiarów nawet przy pełnym dopuszczalnym obciążeniu. Tektura doskonale radzi sobie także z wysoką wilgocią i temperaturą panującą we wnętrzu kartonu na pizzę, dzięki czemu nie się nie rozwarstwia i nie zmienia swojego kształtu przed dowozem jej do zamawiającego. Wiele kartonów niższej klasy ulega szybkiej degradacji wskutek trudnych warunków panujących we wnętrzu, podczas gdy nasze kartony na pizzę są właściwie całkowicie odporne na trudne warunki i nie zmieniają swojego kształtu i fasonu. 

Dlaczego każda pizzeria powinna postawić na spersonalizowane kartony?

W Polsce pizza jest jednym z najczęściej wybieranych dań na wynos dostarczanych pod konkretny adres i ma w tym swój udział zarówno jej wygodna forma podania, jak i doskonały smak. Klienci doceniają między innymi łatwość jej spożywania w większym gronie, a także brak konieczności stosowania sztućców czy zastawy stołowej. Aby jednak pizza dotarła do klienta bez jakichkolwiek widocznych uszkodzeń, powinna zostać prawidłowo zapakowana tuż po wyciągnięciu jej z pieca.

Kartony do pizzy mają kilka bardzo istotnych zadań. Po pierwsze, mają chronić ją przed działaniem czynników zewnętrznych, np. kurzu, owadów lub zanieczyszczeń utrzymujących się w powietrzu, w tym także zapachów. Ponadto karton na pizzę powinien także zabezpieczać ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, umożliwia także przewóz kilku lub kilkunastu sztuk ułożonych jedna na drugiej. Kartony do pizzy muszą także chronić ją przed zbyt szybkim wychłodzeniem, dlatego powinny być szczelnie zamykane i pozbawione jakichkolwiek dużych otworów wentylacyjnych.

Kartony na pizzę wyglądają najlepiej wtedy, kiedy jest spersonalizowany. Warto na jego powierzchni zewnętrznej umieścić logotyp danej pizzeri bądź jej adres czy też aktualne menu. To rozwiązanie ma ogromny wpływ na wizerunek danej pizzeri. W naszej firmie JanBox spersonalizowane kartony na pizzę są zawsze znakomitym rozwiązaniem.

Poznaj inne szczegóły kartonów do pizzy producenta JanBox

Kartony na pizzę JanBox są w pełni ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia, dlatego mogą mieć bezpośrednią styczność z żywnością. Nie zmieniają walorów smakowych oraz nie mają wpływu na zapach, a także nie przyklejają się do powierzchni pizzy i nie pozostawiają na niej żadnych elementów. Warto wiedzieć, że kartony wykonane z niskiej klasy surowców mogą przepuszczać do wnętrza zanieczyszczenia oraz zapachy z zewnątrz, podczas gdy nasze autorskie kartony są ściśle dopasowane do konkretnej średnicy pizzy i charakteryzują się precyzyjnym zamykaniem.

Nie bez znaczenia jest także to, iż przykładamy dużą uwagę także do kontroli jakości. Nasi pracownicy stale kontrolują i monitorują wszelkie czynności produkcyjne, a nasz innowacyjny park maszynowy dba o to, aby wymiary zewnętrzne oraz cechy konstrukcyjne kartonów do pizzy były zawsze zgodne z zamówieniem.