Kartony i pudełka firmowe

W firmie JanBox od 2002 roku wyznaczamy trendy na rynku kartonów, dzięki czemu obecnie jesteśmy jedną z najbardziej polecanych firm w branży. Nasze kartony firmowe są doceniane w środowisku przedsiębiorców za ich ponadprzeciętną jakość wykonania, realizację zgodną z zamówieniem, a także za bezbłędną konstrukcję i zastosowanie wyselekcjonowanej tektury falistej 3- lub 5-warstwowej. Kartony te mają szeroki zakres zastosowań i można je zastosować jako element praktyczny lub formę działań marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z kartonami firmowymi marki JanBox i do złożenia zamówienia już dziś.

Ogólna charakterystyka i podstawowe informacje o kartonach firmy JanBox

Wszystkie kartony reklamowe marki JanBox charakteryzują się rewelacyjną jakością wykonania, którą zdecydowanie warto poznać bliżej. Do ich produkcji wykorzystujemy wysokiej klasy tekturę falistą 3- lub 5-warstwową, która wyróżnia się znakomitą sztywnością i zachowaniem wymiarów zewnętrznych przez cały okres eksploatacji. Nie bez znaczenia jest także to, iż kartony z logo firmy można obciążyć stosunkowo dużą wagą, zgodną z maksymalnym obciążeniem znajdującym się w ulotce oraz na naszej stronie internetowej, która nie wywołuje ich deformacji oraz rozwarstwienia.

Nasza wyspecjalizowana komórka do kontroli jakości monitoruje proces produkcji w trybie ciągłym i na bieżąco wprowadza wszelkie poprawki, jeśli są wymagane. Dzięki temu jako kupujący możesz mieć pewność, że zamówione kartony z logo będą takie same w obrębie jednej serii. Będą miały identyczne kolory, kontrast, sposób zamykania oraz wagę i rodzaj zastosowanej tektury. Ma to szczególnie duże znaczenie dla firm, które wykorzystują kartony reklamowe jako sposób poprawy wizerunku danego przedsiębiorstwa, produktu lub usługi.

Dlaczego kartony z logo firmy to doskonały wybór?

Kartony z logo firmy mają w zasadzie nieograniczone możliwości zastosowania. Przedsiębiorstwa wykorzystują je między innymi do działań marketingowych, polegających np. na dostarczeniu w nich materiałów reklamowych dla kontrahentów, a także jako praktyczny sposób dostawy towaru na odległość. Ponadto można w nich przetrzymywać także akcesoria firmowe i biurowe oraz niektóre urządzenia, dzięki czemu łatwiej je segregować w oddzielnych opakowań sygnowanych nazwą lub logotypem konkretnej marki.

Kartony personalizowane mogą mieć różne kształty, kolory oraz formy. Modele klapowe zamykane w standardowy sposób są najbardziej uniwersalne i zdecydowanie najczęściej wybierane przez naszych kontrahentów. Charakteryzują się praktyczną formą i niską ceną zakupu, dlatego mają szczególnie duże znaczenie w przypadku dużych nakładów. Kartony z logo możemy wykończyć w różnych kolorach i uzyskać w ten sposób nietypową i przyciągającą wzrok stylistykę.

Kartony personalizowane – wysoka jakość, korzystna cena

Nasze ogromne doświadczenie zdobyte przez 20-letnią obecność na rynku sprawia, że poznaliśmy jej wszelkie tajniki i sztuczki stosowane przez niektórych producentów, dlatego możemy zagwarantować najwyższą możliwą jakość w najniższej cenie. Nasze kartony reklamowe z logo firmy są polecane wśród małych przedsiębiorstw i start-upów, jak i wśród największych koncernów zatrudniających setki tysięcy osób. Nasz nowoczesny i innowacyjny park maszynowy umożliwia nam realizację dużych zamówień, bez negatywnego wpływu na jakość oraz precyzję wykonania.

Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy jakiekolwiek wątpliwości telefonicznie i mailowo. Nasi pracownicy doskonale znają pojęcia dotyczące produkcji kartonów z logo i chętnie odpowiedzą na pytania natury technicznej, biznesowej czy też reklamowej, a także pomogą w wyborze i przekażą dalsze informacje na temat sposobu użytkowania zamówionych kartonów reklamowych. Zapraszamy do współpracy także firmy oczekujące indywidualnego podejścia, które chcą otrzymać produkt wykonany wedle ich konkretnych wytycznych. Zapewniamy błyskawiczną realizację i efekt, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców.