Kartony i opakowania wysyłkowe

Nieustannie dbamy o rozwój. Inwestujemy w nowoczesne technologie, ponieważ zależy nam, aby kartony wysyłkowe spełniały wymagające kryteria jakości, wytrzymałości i gwarantowały wygodny sposób pakowania paczek. Przygotowaliśmy ofertę zróżnicowaną, umożliwiającą dobór rozwiązań do indywidualnych preferencji. Sukcesywny rozwój branży e-commerce od lat zmienia przyzwyczajenia zakupowe i określa kolejne etapy zainteresowań klientów. Za wiodące wskaźniki pozytywnych doświadczeń zakupów internetowych uważa się między innymi dostawę. Szybko, bezpiecznie i estetycznie dostarczone zamówienie jest kluczem do satysfakcji oraz budowania lojalności klienta. Kartony wysyłkowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umieszczone wewnątrz produkty nie uległy zniszczeniu, podobnie jak cała konstrukcja paczki. Dlaczego sztywność i wytrzymałość są tak istotne? Z perspektywy adresata, odbierając paczkę, która ma wgniecenia, rozdarcia i odbiega od estetycznego wykończenia. Ryzyko zgłoszenia reklamacji i zniszczenia jest dość wysokie. Nasze kartony wysyłkowe produkujemy z wysokiej klasy tektury falistej 3- lub 5-warstwowej, dlatego są sztywne i solidne, nie przekraczając przy tym dopuszczalnej wagi.

Czym wyróżniają się opakowania do wysyłek Janbox? 

Wytrzymałość i solidność to niejedyne zalety, którymi wyróżniają się opakowania do wysyłek naszej produkcji. W Janbox ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności prezentowanych rozwiązań. Dlatego nasza oferta składa się z kartonów, które z łatwością zmieszczą się do skrytek paczkomatów inPost. Spełnią kryteria Poczty Polskiej bądź zapewnią odpowiednią wytrzymałość przesyłkom gabarytowym. Do dyspozycji klientów oddajemy między innymi opakowania do wysyłek inPost A, B i C. Który karton wybrać do pakowania paczek w sklepie internetowym? Wszystko zależy od rodzaju oferowanych usług, ich wielkości, a także przeciętnej wartości zamówienia, które realizuje klient. Popularnością cieszą się wszystkie dostępne opcje, ponieważ pozwalają dopasować opakowanie do wysyłek szybko i wygodnie. Gabaryt A ma wymiary 8 cm x 38 cm x 64 cm, karton gabarytu B 19 cm x 28 cm x 64 cm, a C 41 cm x 38 cm x 64 cm. W przypadku wysyłek pocztowych maksymalne wymiary są z góry narzucone przez przewoźnika, zatem łatwiej oszacować potrzebne opakowania do wysyłek w danym rozmiarze. Gabaryt A charakteryzuje się wymiarami:  60 cm x 50 cm x 30 cm, natomiast B pozwala na przewóz większych przedmiotów, jednak nie większych niż 150 cm, które nie mogą przekroczyć zarówno szerokości opakowania, jak i jego długości oraz wysokości. 

Kartony wysyłkowe płaskie z naturalnych surowców 

Dbałość o detale to zdecydowanie nasz priorytet. Wieloletnie doświadczenie na rynku umożliwiło nam przetestowanie wielu rozwiązań, które sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach użytkowych. Dbamy o funkcjonalność opakowań, a także ich estetykę. Wykorzystując naturalne surowce, mamy pewność, że kartony wysyłkowe płaskie nie są kolejnym bezużytecznym odpadem. Pozwalają na recykling, przyczyniając się do obciążenia środowiska naturalnego. Tektura w całości pozyskiwana z surowców naturalnych wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością. Sztywna konstrukcja jest nieoceniona przy pakowaniu wrażliwej na uszkodzenia zawartości. Kartony wysyłkowe płaskie na płyty winylowe to jedne z popularniejszych opakowań fasonowych, których produkcją zajmujemy się w Janbox. Oprócz tego przygotowaliśmy opcję wygodnego konfiguratora, który w sposób samodzielny pozwoli na zaprojektowanie zamówienia dopasowanego do indywidualnych potrzeb. 

Wygodny i komfortowy karton do pakowania

Poszukując najlepszych opakowań wysyłkowych, z pewnością oczekują Państwo jakości, atrakcyjnej ceny i łatwości w obsłudze. Funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań ma istotny wpływ na proces logistyczny. Im mniej czasu poświęcamy na zapakowanie paczki, tym większa optymalizacja i możliwość sprawnego wykonywania usług. Karton do pakowania Janbox to wynik wieloletniego doświadczenia w branży opartego na eksperymentach, testach a przede wszystkim obserwowaniu zmieniających się potrzeb konsumentów. Oprócz profesjonalnego podejścia i jakości oferowanych rozwiązań klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo naszego zespołu oraz krótki czas realizacji.