Opakowania kartonowe

Jeśli Twój produkt potrzebuje opakowania – oto jesteśmy. Firma JanBox to gwarancja najwyższej jakości pudełek kartonowych różnego typu. Wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesna technologia wykonania czynią z nas partnera godnego zaufania, rzetelnego i solidnego. Jesteśmy producentem opakowań kartonowych, spełniającym najwyższe wymagania naszych Klientów.

Oferta

Opakowania e-commerce - opakowania kartonowe

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Producent opakowań kartonowych JanBox jest w stanie sprostać oczekiwaniom Klientów działających w różnych branżach, których produkty potrzebują nowoczesnych, trwałych i ekologicznych opakowań.

Oferujemy opakowania kartonowe, służące do zabezpieczenia towaru w trakcie transportu (pudełka zbiorcze) lub ich magazynowania (pudełka do obrotu towaru). Posiadamy szeroki wybór opakowań z tektur falistych 3 i 5 warstwowych zszywanych oraz klejonych, zgodnych z międzynarodową klasyfikacją FEFCO.

Proponujemy choćby uniwersalne pudełka klapowe, które mogą być układane warstwowo oraz wyróżniają się łatwością wykonania dokładnych wymiarów bez stosowania dodatkowych narzędzi tnących czy też kartony fasonowe (wykrojnikowe) – niezwykle funkcjonalne o nieograniczonych możliwościach w zakresie uzyskiwania niestandardowych kształtów.

Ekologiczne opakowania kartonowe – najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie

W naszym asortymencie znajdują się opakowania tekturowe różnego typu i wielkości, niezwykle trwałe i solidnie wykonane z naturalnego surowca. Od początki istnienia priorytetem dla firmy JanBox była najwyższa jakość oferowanych opakowań kartonowych. Produkowane przez nas pudełka mają charakter jednorazowy, lecz całkowicie nadają się do recyklingu. Dysponując nowoczesnymi maszynami do produkcji pudełek tekturowych jesteśmy w stanie szybko realizować zamówienia naszych Klientów w konkurencyjnych cenach.

Kontakt