Kartony 5-warstwowe

W firmie JanBox od 2002 roku zajmujemy się produkcją najwyższej klasy pudełek kartonowych, również 5-warstwowych, dedykowanych dla najbardziej wymagających zastosowań. Od samego początku istnienia wyznajemy zasadę, że liczy się jak najwyższa możliwa jakość idąca w parze z jak najniższą i korzystną ceną. Z tego względu wytwarzamy nasze produkty z wyselekcjonowanych półproduktów na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych i wykorzystujemy w tym celu całą zgromadzoną przez 20 lat wiedzę, a także oferujemy możliwość przeprowadzania modyfikacji w zakresie ich budowy. Wśród wielu dostępnych wariantów znajdują się także kartony 5-warstwowe, których podstawową cechą jest rewelacyjna wytrzymałość i mnogość zastosowań. Rosnący udział sprzedaży wysyłkowej w handlu sprawia, że wiele firm prowadzących jeszcze do niedawna sprzedaż stacjonarną transferuje swoją ofertę bezpośrednio do internetu. Aby wysyłać paczki do adresatów w jak najbezpieczniejszy sposób, warto je zapakować w 5-warstwowe kartony wykonane z tektury falistej wysokiej klasy.

Podstawowe cechy kartonów pięciowarstwowych

Wytrzymałość kartonów określa się głównie przy pomocy liczby jego warstw, czyli pojedynczych warstw tektury i im jest ich więcej, tym karton charakteryzuje się także większą sztywnością. Oferowane przez Janbox kartony pięciowarstwowe są wyprodukowane z aż pięciu pojedynczych warstw tektury falistej (Fala BC lub EB) i odznaczają się na rynku najwyższą możliwą wytrzymałością przy zachowaniu niskiej masy własnej. Fala B spełnia wszelkie rygorystyczne wymagania stawiane przez obecne normy Unii Europejskiej i charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością. Nie odkształca się przy dużym obciążeniu maksymalnym (rzędu 50 kilogramów), a także jest odporna na stosunkowo trudne warunki eksploatacyjne powstające np. podczas procesu transportu.

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż oferowane kartony JanBox są precyzyjnie wykonane. Nasza kontrola jakości stale wyłapuje wszelkie błędy konstrukcyjne oraz ewentualne braki wynikające z procesu produkcji, dzięki czemu do klientów zawsze dociera produkt gotowy do natychmiastowego użytku. Oferujemy gotowe kartony 5-warstwowe, a także modele wysyłane w arkuszach przeznaczone do samodzielnego złożenia. To, który wariant okaże się lepszy zależy głównie od sposobu użytkowania i oczekiwań. Kartony złożone mają tę przewagę, że można od razu je wykorzystać, z kolei warianty w formie arkuszy przeznaczone do złożenia przed wysyłką zajmują bardzo mało miejsca. Kartony z mniejszą liczbą warstw sprawdzą się doskonale przy wysyłce i pakowaniu lekkich przedmiotów, podczas gdy kartony 5-warstwowe warto zastosować podczas wysyłki lub magazynowania masywnych, ciężkich przedmiotów. 

Sposoby użytkowania 5-warstwowych kartonów

Podstawową i najważniejszą cechą kartonów 5-warstwowych jest szeroka możliwość zastosowania w przeróżnych branżach. Kartony sprawdzają się znakomicie między innymi w sprzedaży wysyłkowej ciężkich, masywnych przedmiotów na duże odległości, np. części mechaniki samochodowej, wyposażenia gastronomii bądź dużych zamówień realizowanych w sklepach sprzedających np. środki czystości. Kartony pięciowarstwowe znajdą zastosowanie także w hurtowniach, w których wysyła się wiele jednostkowych sztuk wybranego produktu w jednym, zbiorczym opakowaniu.

Kartony mają jednak szereg innych zastosowań, które zdecydowanie warto poznać z bliska. Sprawdzą się doskonale między innymi w magazynach. Można w nich przechowywać artykuły przeznaczone do dalszej odsprzedaży i chronić je w ten sposób przed uszkodzeniem, a także magazynować w nich środki czystości lub sprzęt biurowy oraz akcesoria i inne elementy. Po zewnętrznej powierzchni kartonów można pisać markerami i oznaczyć w ten sposób ich zawartość.

Kartony 5-warstwowe sprawdzą się doskonale również w użytku domowym, szczególnie w procesie przeprowadzki. Zazwyczaj zmiana miejsca zamieszkania wiąże się z przenoszeniem do nowego lokum całego dorobku życia, w tym także najcięższych urządzeń AGD i RTV oraz zastawy stołowej. Mocne i twarde dna oraz boczne ściany kartonów dostępnych w naszym sklepie zapewniają możliwość przeniesienia w nich w komfortowych warunkach nawet 50 kilogramów obciążenia.

Dlaczego kartony 5-warstwowe cieszą się tak dużą popularnością?

Kartony 5-warstwowe dostępne w sklepie JanBox odznaczają się najwyższą możliwą trwałością, a przy tym także niską ceną zakupu. Dzięki temu stanowią dobry wybór w przypadku małych firm realizujących sprzedaż wysyłkową, gdyż nie podnoszą kosztów wysyłki po stronie klienta bądź sklepu, a także w razie dużych przedsiębiorstw, które w ciągu dnia realizują kilkaset wysyłek. Co więcej, kartony naszej produkcji powstają z tektury falistej wyprodukowanej w sposób zgodny z naturą, dzięki czemu nie zawierają substancji uznawanych za szkodliwe, toksyczne lub źle wpływające na środowisko.

Zamów już dziś 5-warstwowy karton w naszej firmie i skorzystaj z błyskawicznej wysyłki oraz znakomitej obsługi. Chętnie pomożemy podczas składania zamówienia, a także udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszego asortymentu mailowo lub telefonicznie.