Tacki kartonowe

Wielofunkcyjne tacki kartonowe są chętnie wykorzystywane w gastronomii oraz lokalach sprzedających produkty na wynos. Paleta ich zastosowań jest na tyle szeroka, że na stałe wpisały się w krajobraz funkcjonowania wielu branż. Nikogo nie dziwi już też ich widok w domowych szafkach. Produkty cechują się ergonomiczną konstrukcją, umożliwiają bezpieczne przenoszenie żywności. Są dobrym zabezpieczeniem na wypadek np. opadów deszczu lub nadmiernego słońca. Co prawda, nie mają właściwości chłodzących, ale skrycie ciasta w tekturowym transporterze pozwoli donieść słodkości do celu.

Przydatne w transporcie

Tacki z kartonu mają transportowe zastosowanie, dlatego znalazły się na liście podstawowego wyposażenia firm dostarczających różnego rodzaju żywność. Większe modele świetnie nadają się do przewożenia owoców czy też warzyw. Z tego typu produktami można się spotkać w wielu sklepach oraz marketach. Stanowi to najlepsze potwierdzenie naszych słów. Wielu klientów chętnie sięga po akcesoria, wykorzystując je w formie siatki na zakupy, co ma swego rodzaju proekologiczny charakter. Zresztą tacka kartonowa podlega recyklingowi, a więc sięgnięcie po nią zawsze będzie zdecydowanie lepszym wyborem niż zakup plastikowych torebek, które następnie rozkładają się latami na wysypiskach. 

Wytrzymałe konstrukcje chronią delikatne produkty

Tekturowe tacki na owoce ceni się z jednej strony za użytkowe parametry, a z drugiej za solidność wykonania. Tektura zalicza się do materiałów o sporej wytrzymałości. Tworzywo cechuje się optymalną sztywnością, a przy okazji niełatwo je uszkodzić. Z jego pomocą transportowanie jedzenia w mniej sprzyjających warunkach pogodowych będzie znacznie prostsze. Jednocześnie tacki tekturowe na ciasto niewiele ważą. Z ich przeniesieniem poradzą sobie nawet najmłodsi domownicy. Jeśli dodamy do tego możliwość wielokrotnego wykorzystania produktów oraz ich niską cenę, nikogo nie będzie dziwić ogromna popularność, jaką cieszy się opakowanie z tektury. W JANBOX odpowiednie dla siebie modele znajdą nie tylko firmy, ale także klienci indywidualni.

Łatwe w przechowywaniu

Dużym atutem tacek tekturowych jest ich konstrukcja. Łatwo je przechowywać, ponieważ rozłożone zajmują stosunkowo niewiele miejsca. Da się je składować, układając jedno na drugim. W tej postaci bez problemu zmieszczą się na sklepowej ladzie lub szafce kuchennej mieszkania. Co ważne, przygotowanie produktu do użycia zajmuje krótką chwilę. Tacki składa się na poczekaniu, najczęściej wymaga to kilku ruchów, ale ostatecznie wszystko zależy oczywiście od szczegółów konstrukcji. Wygoda proponowanego rozwiązania jest na tyle duża, że bez produktów trudno wyobrazić sobie chociażby cukiernie sprzedające na wynos ciasto. W takim wydaniu tacki tekturowe okażą się nieocenionym wsparciem. 

Wykonujemy modele dedykowane pod konkretne potrzeby

Opakowania przyjmują najróżniejsze kształty oraz rozmiary. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ tacka kartonowa do lekkiego ciasta nie sprawdzi się raczej w roli transportera do sporo ważących owoców. Kupując w JANBOX, możesz zdecydować się na kartoniki w indywidualnie zaprojektowanych rozmiarach. Dostosujesz je z olbrzymią precyzją do własnych potrzeb, czyli do konkretnego rozmiaru transportowanych produktów. Klasyczne tacki tekturowe mają podłogę o sporej nośności oraz cztery boczne ścianki zabezpieczające żywność przed wypadnięciem. Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości, jakie oferujemy, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wystarczy zadzwonić lub, jeśli wolisz, napisać na adres biuro@janbox.eu.

Elastyczne warunki oraz atrakcyjna cena

Sprzedając tacki kartonowe, staramy się wychodzić naprzeciw indywidualnym potrzebom partnerów. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia różnego typu zarówno pod względem formy opakowań, jak i wielkości kartonów. Zawsze dotrzymujemy umówionych terminów, dlatego masz pewność, że tacki tekturowe na owoce otrzymasz zgodnie z ustalonym harmonogramem. Pozytywnie zaskoczy Cię cena produktów. Najwyższej klasy akcesoria mogą być Twoje w kosztach przyjaznych dla portfela. Z nami nie nadwyrężysz firmowego budżetu. Produkcją kartonów zajmujemy się od ponad 20 lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować tacki transportowe spełniające kryteria wymagających klientów. Dołącz do grona zadowolonych partnerów JANBOX.