Taśmy pakowe bezbarwne

W firmie JanBox można zamówić większość produktów niezbędnych do pakowania, a wśród nich także bezbarwny taśmy pakowe sprawdzające się w każdej firmie wysyłkowej, magazynie oraz zakładzie produkcyjnym. Przez ponad 20 lat obecności naszej firmy na rynku opracowaliśmy całą ofertę do perfekcji, wskutek czego obecnie dysponujemy najlepszym parkiem maszynowym na rynku, składającym się z wyspecjalizowanych, nowoczesnych urządzeń światowej klasy. Taśmy pakowe oferowane przez naszą firmę mają bardzo wysoką trwałość, są odporne na działanie większości czynników atmosferycznych oraz na standardowe uszkodzenia mechaniczne powstające np. podczas procesu pakowania.

Poznaj sposoby użytkowania bezbarwnych taśm pakowych

Taśmy pakowe bezbarwne mają wiele zastosowań, najważniejszym jest jednak zabezpieczenie przesyłki na czas jej transportu. Większość firm używa jej do dokładnego unieruchomienia wszelkich przedmiotów znajdujących się w jednej paczce, dzięki czemu można skutecznie je chronić przed niebezpiecznym obijaniem się i powstawaniem różnego typu uszkodzeń. Taśmy pakowe doskonale się sprawdzają np. w przypadku wysyłki wielu jednostkowych produktów w jednej, zbiorczej paczce przy zamówieniu hurtowym.

Przesyłka podczas transportu jest narażona na bardzo wiele uszkodzeń, z których warto wyróżnić między innymi zniszczenie jej zewnętrznej warstwy zabezpieczającej, np. folii stretch. Taśma pakowa doskonale chroni ją przed rozwarstwieniem, co ma także znaczenie w kwestii ryzyka kradzieży, gdyż kosztowna zawartość może zachęcać złodzieja do kradzieży konkretnego produktu.

Taśmę bezbarwną pakową warto także zastosować na przedmioty o nieregularnym kształcie i dokładnie nią owinąć np. niewymiarowy element, który może uszkodzić inne przesyłki znajdujące się na tej samej palecie. Nie bez znaczenia jest także to, że taśma sprawdzi się rewelacyjnie w przypadku zastosowań biurowych, np. do łączenia segregatorów lub zabezpieczenia sprzętu biurowego na czas jego magazynowania. 

Taśmy pakowe mają wpływ na wizerunek danej firmy

Warto wiedzieć, że taśmy pakowe mają wpływ na wizerunek firmy realizującej proces wysyłkowy. Mocne, precyzyjne oklejenie taśmą nawet największych pudełek świadczy o dobrym podejściu danej firmy względem sposobu obsługi swoich klientów. Wiele firm szukając oszczędności wybiera wąskie taśmy o bardzo małej sile klejenia oraz pudełka, które szybko się niszczą wskutek transportu i docierają do klienta uszkodzone i zniszczone. Taśmy bezbarwne do pakowania są także czynnikiem, który w pewnym stopniu chroni także odbiorcę paczki, gdyż odklejenie taśmy z pudełka lub folii stretch zazwyczaj kończy się ich zniszczeniem.

Każda firma realizująca sprzedaż e-commerce powinna mieć w swoim magazynie kilka rolek taśmy pakowej bezbarwnej, aby móc zabezpieczyć daną paczkę wzdłuż i wszerz. Taśma jest bardzo lekka, dzięki czemu praktycznie nie wpływa na wagę całej paczki, dlatego warto wykorzystać jej jak najwięcej. W ten sposób uzyskamy mocniejszą i zwartą paczkę, która powinna być stosunkowo bezpieczna podczas procesu transportu. Należy jednak pamiętać o wypełnieniu. Produkt luźno przemieszczający się w środku pudełka może się obijać i zniszczyć, co w efekcie prowadzi do dużych kosztów związanych z usunięciem usterki. Wypełniacze znajdziesz w ofercie naszej firmy JanBox w kilku wariantach, warto je zastosować w przypadku każdej paczki z kosztowną zawartością.

Poznaj z bliska naszą firmę JanBox!

Jesteśmy producentem opakowań kartonowych z półki premium i od 20 lat staramy się dostarczać naszym klientom najwyższej klasy produkty i usługi. Oferujemy pudełka, taśmy stretch oraz prezentowane taśmy pakowe i wszystkie inne artykuły niezbędne do procesu sprzedaży wysyłkowej. Zamów już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury technicznej.