Narożniki kartonowe

Narożnik tekturowy jest dedykowany do ochrony narożników oraz krawędzi wysyłanych paczek i pojedynczych przedmiotów. W naszym sklepie znajdziesz warianty o różnych długościach oraz kształtach. Które sprawdzą się w każdej firmie prowadzącej sprzedaż wysyłkową, w hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych. Narożniki kartonowe do palet zostały wykonane z najwyższej klasy wielowarstwowej tektury, która charakteryzuje się wysoką sztywnością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Przejrzyj koniecznie wszystkie dostępne narożniki i złóż zamówienie już dziś. A w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na pytania natury technicznej i nie tylko.

Do czego służą narożniki tekturowe?

Narożniki tekturowe mają przekrój litery L i różnią się między sobą ich długością wyrażoną w metrach bieżących oraz szerokością. Podstawową funkcją jest ochrona krawędzi i narożników wysyłanych przedmiotów, które najczęściej ulegają uszkodzeniom wskutek transportu krajowego i międzynarodowego. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku masywnych artykułów, np. kolumn głośnikowych lub materiałów budowlanych. Uszkodzenie ich krawędzi może w efekcie prowadzić do wycofania konkretnego produktu ze sprzedaży lub obniżenia ceny dla odbiorcy końcowego.

Narożniki kartonowe charakteryzują się bardzo niską ceną zakupu w stosunku do oszczędności, dlatego warto je kupić w przypadku wysyłania kosztownych, dużych i ciężkich produktów z różnych branż. Co więcej, ich zastosowanie jest bardzo proste, gdyż sprowadza się do ich przyklejenia za pomocą taśmy pakowej. Bez użycia dodatkowych narzędzi oraz akcesoriów. Narożniki tekturowy zajmuje także niewiele miejsca, można go postawić pod ścianą lub też ułożyć je pionowo w formie jeden na drugim.

Proces pakowania ma decydujący wpływ na wizerunek firmy

Warto wiedzieć, że narożniki tekturowe mogą mieć największy wpływ na stan wysyłanego przedmiotu po jego dotarciu do celu. Firmy realizujące proces transportu z reguły nie traktują paczek w sposób delikatny, przez co są one narażone na przesuwanie, upuszczenie, wibracje, a nawet rzucanie przez wygodnych pracowników niektórych firm spedycyjnych. To sprawia, że prawidłowe zabezpieczenie paczki jest najważniejsze dla wszystkich przedsiębiorców e-commerce, którzy traktują sprzedaż wysyłkową jako swoją podstawową działalność.

Klient, który odbiera paczkę i zauważy uszkodzone krawędzie może oczekiwać zwrotu gotówki lub obniżenia ceny sprzedaży, rzadko się zgadza na bezkosztowe przyjęcie towaru mimo jego defektu. Co to oznacza? Często bardzo wysokie koszty, do których należy wymiana towaru na nowy i sprzedaż zniszczonego produktu w bardzo niskiej cenie. Duże straty finansowe to jednak nie wszystko. Brak zastosowania narożników tekturowych może obniżyć ocenę firmy i pogorszyć jej wizerunek w sieci, gdyż obecnie każdy klient może wystawić opinię na temat naszej obsługi na wielu serwisach zajmujących się ich gromadzeniem.

Jakość narożników tekturowych do palet

Narożniki kartonowe do palet oferowane w firmie JanBox wyróżniają się wśród innych najwyższą jakością wykonania. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej klasy tekturę. Która charakteryzuje się doskonałą sztywnością i zachowaniem prawidłowych wymiarów mimo bardzo dużego obciążenia oraz działania wysokich i niskich temperatur, a nawet w pewnym stopniu także wilgoci. Nasze narożniki tekturowe są dedykowane do ochrony nawet bardzo kosztownych i drogich produktów, których uszkodzenie może wywoływać nadszarpnięcie bieżącego budżetu firmy, dlatego wszystkie są bezbłędnie wykonane. Dysponujemy własną komórką kontroli jakości. Dzięki czemu wyłapujemy błędy i wady fabryczne jeszcze w trakcie produkcji, a także wykorzystujemy wyłącznie najlepsze i wyspecjalizowane maszyny oraz urządzenia. Zamów już dziś narożnik tekturowy! Jesteśmy producentem opakowań tekturowych z ponad 20-letnim stażem na rynku, skorzystaj z naszej wiedzy oraz ogromnego doświadczenia już dziś.