Gotowe opakowania kartonowe Kielce

Firma Janbox już od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją opakowań wykonanych z tektury falistej. Duże doświadczenie oraz elastyczność pozwalają produkować materiały odpowiednie przechowywania i transportu różnego rodzaju towarów. Czym dokładnie charakteryzuje się oferta Janbox?

Oferta

Producent opakowań kartonowych Kielce

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Elastyczność

Po pierwsze firma Janbox ma elastyczne podejście do klienta. Może on zamówić pudełka dostępne od ręki lub na zamówienie. Ponadto zamawiane pudełka mogą zostać zaprojektowane przez Janbox zgodnie z wytycznymi klienta, a to sprawi, że proces projektowania, zamówienia i dostawy towaru będzie jeszcze szybszy.

Wysoka jakość materiałów

Opakowania produkowane przez Janbox wykonane są z wysokiej jakości tektury falistej składającej się z 3 lub 5 warstw. Ponadto dostępne są także opakowania kartonowe FEFCO, czyli produkowane zgodnie z rygorystycznymi europejskimi normami.

Różne wymiary i rodzaje produkowanych opakowań

Kolejną zaletą oferty firmy Janbox jest szeroki wybór opakowania wśród kartonów klapowych i pudełek fasonowych. Dostępne są one w różnych wymiarach, co pozwala je stosować jako opakowania jednostkowe oraz opakowania zbiorcze. Bez względu na zastosowanie, producent opakowań kartonowych gwarantuje, że będą one skutecznie zabezpieczać zapakowany w nie towar.

Dostępność produktów

Opakowania są dostępne na terenie praktycznie całego kraju. Z oferty mogą skorzystać firmy, które na miejsce swojego działania wybrały Kielce oraz pobliskie okolice. Dzięki temu nie trzeba ponosić kosztownych opłat transportowych jak w przypadku sprowadzania kartonów z odległych zakątków Polski, a nawet zza granicy.

Produkujemy opakowania pod indywidualne potrzeby klienta.

Zamów bezpłatną wycenę już teraz