Gotowe opakowania kartonowe Opole

Janbox to producent opakowań kartonowych, z którego oferty mogą korzystać Opole i inne miasta sąsiadując, a właściwie przedsiębiorcy z tego rejonu poszukujący opakowań. Janbox wyróżnia się ciekawą ofertą obejmującą nie tylko sprzedaż i produkcję opakowań, ale także ich projektowaniem oraz dostarczaniem innych elementów umożliwiających zabezpieczenie i pakowanie produktów.

Oferta

Producent opakowań kartonowych Opole

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Opakowania Janbox
Firma Janbox zajmuje się produkcją i sprzedażą dwóch podstawowych modeli opakowań. Są to popularne pudełka klapowe, znane pod nazwą „kartonów” oraz pudełka fasonowe o odrobinę bardziej skomplikowanej konstrukcji. Można je zamawiać w różnych rozmiarach, wybierając e spośród dostępnej oferty lub decydując się na produkcję na zamówienie. Wykonanie projektu opakowania można zlecić firmie Janbox. Kartony można wybrać zaglądając do katalogu FEFO, który pozwolił na usystematyzowanie dostępnych wzorów i konstrukcji.

Materiał, z którego wykonane są opakowania
Opisując działalność i ofertę firmy Janbox nie można zapomnieć o materiałach do produkcji opakowań, którymi posługuje się firma. Opakowania produkowane przez Janbox wykonane są z tektury falistej 3-wartstwowej lub 5-warstwowej. Dzięki tak dobranym materiałom kartony są trwałe i solidne, a co najważniejsze skutecznie zabezpieczają produkt znajdujących się wewnątrz opakowania. Właśnie dlatego są świetnym wyborem jako opakowanie zbiorcze służące do transportu oraz magazynowania.

Dodatkowe produkty
Firma Janbox zdaje sobie sprawę, że potrzeby klientów wchodzą znacznie dalej niż konieczność zapakowania produktu w karton. Dlatego swoim klientom oferuje sprzedaż różnych rodzajów taśm pakowanych, poliestrowych i polipropylenowych oraz stretchu, który pozwoli dodatkowo zabezpieczyć spakowane towary. Z firmą Janbox produkty jest dobrze zapakowany i zabezpieczony.

Produkujemy opakowania pod indywidualne potrzeby klienta.

Zamów bezpłatną wycenę już teraz