Gotowe opakowania kartonowe Katowice

W ofercie firmy Janbox można znaleźć szeroki wybór opakowań wykonanych z kartonu. Możliwość dostosowania wymiarów oraz rodzaju opakowania sprawia, że Janbox oferuje opakowania odpowiadające na różne potrzeby klientów. Warto zapoznać się z ofertą i skorzystać z pomocy firmy. Miasta znajdujące się na południu Polski jak Katowice czy Kraków znajdą tam odpowiednie opakowania.

Oferta

Producent opakowań kartonowych Katowice - Śląsk

Dysponujemy najnowszymi maszynami do produkcji opakowań, dzięki czemu możemy wykonać opakowania z tektury i pudła kartonowe specjalnie na Państwa indywidualne zamówienie.

Oferta Janbox obejmuje bardzo szeroki zakres działań. Firma może dostarczyć kartony gotowe lub produkowane na zamówienie. Wykonywane są z dwóch rodzajów tektury falistej – 3-warstwowej lub 5-warstwowej. Masywność kartonu można zatem dostosować do potrzeb. Zamawiane kartony można otrzymać w dwóch rodzajach konstrukcji, jako kartony szyte lub kartony klejone. Obok produkcji kartonów istnieje także możliwość zaprojektowania odpowiedniego kartonu przez firmę zgodnie z wytycznymi klienta.

Dostępne rodzaje pudełek
Producent opakowań kartonowych Janbox oferuje opakowania wykonane z tektury falistej, które dzięki swojej prostocie i uniwersalności mogą być stosowane tak naprawdę do zapakowania wszystkiego. Najpopularniejszym rodzajem produkowanych pudełek są pudełka klapowe, czyli tzw. kartony. Mogą być one stosowane do jednostkowego pakowania produktów lub jako opakowanie zbiorcze. Kolejnym rodzajem produkowanego pudełka są opakowania fasonowe, które odznaczają się bardzo skomplikowaną konstrukcją oraz ciekawym wyglądem. Podobnie jak kartony klapowe można je użytkować w różny sposób.

Nie tylko kartony
Janbox w swojej ofercie posiada nie tylko kartony. W sprzedaży dostępne są także folie stretch, taśmy polipropylenowe i poliestrowe, a także szare i bezbarwne taśmy pakowe. Tak szeroka oferta pozwala zapewnić sobie opakowania i materiały niezbędne do dystrybucji, magazynowania oraz bezpiecznego transportu.

Zamów bezpłatną wycenę już teraz