Wypełnienia do kartonów fasonowych

Proces wysyłki wiąże się z ryzykiem uszkodzenia wysyłanego przedmiotu, dlatego warto zadbać o jego prawidłowe zabezpieczenie także od wewnątrz. Zabezpieczenie zewnętrzne polega na zastosowaniu kartonu wykonanego z 3- lub 5-warstwowej tektury falistej, folii stretch oraz taśmy pakowej, podczas gdy we wnętrzu należy zastosować wypełnienie do pudełek. W naszej firmie JanBox znajdziesz wypełnienia do kartonów różniące się wyglądem, funkcjonalnością oraz poziomem ochrony i atrakcyjnością dla klienta. Przejrzyj koniecznie wszystkie wybrane warianty i złóż zamówienie już dziś, a w razie pytań skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dlaczego warto stosować wypełnienia do kartonów

Proces wysyłki krajowej lub zagranicznej może trwać od kilkunastu godzin do nawet kilkudziesięciu dni w przypadku wysyłki za granicę najtańszą formą dostawy. Przez ten czas każda paczka jest narażona na bardzo wiele uszkodzeń mechanicznych, które zazwyczaj kończą się zniszczeniem opakowania zewnętrznego wskutek tarcia, upadków lub rzucania. Niestety żaden sprzedający nie ma wpływu na sposób działania firmy kurierskiej i jej wewnętrzne procedury, adresat jednak będzie wszelkie pretensje kierował właśnie do niego, szczególnie te dotyczące nieprawidłowego zabezpieczenia paczki.

Wypełnienie do kartonów drastycznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia zawartości przesyłki i w wielu przypadkach jest decydującym czynnikiem wpływającym na jej stan przy odbiorze. Jej główną funkcją jest wypełnienie wszelkich pustych przestrzeni we wnętrzu, dzięki czemu produkt się nie przemieszcza luźno w jej wnętrzu, istotna jest także amortyzacja wszelkich uderzeń. Właśnie z tego powodu wypełnienia do pudełek sprawdzają się najlepiej w przypadku twardych przedmiotów, są jednak zbędne przy wysyłce lekkich i miękkich produktów, np. odzieży lub tekstyliów.

Dlaczego wypełniacze do pudełek to zawsze dobry wybór?

Wypełnienia do pudełek charakteryzują się bardzo niską ceną w stosunku do zabezpieczenia, które gwarantują. Uszkodzenie wartościowego przedmiotu w trakcie transportu może oznaczać duże straty, które firma kurierska pokryje tylko w niewielkiej części przy standardowym ubezpieczeniu. Niewiele przedsiębiorców sprzedających towar wysyłkowo ubezpiecza swoje paczki w szerszym zakresie.

Wypełniacze kartonów są także bardzo lekkie i nie wpływają zauważalnie na wagę całej paczki, dzięki czemu nie zwiększają kosztów wysyłki. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku małych przedmiotów wysyłanych w dużych kartonach klapowych. Wypełnienie pustego wnętrza i tak dużej przestrzeni ciężkim wypełniaczem byłoby bardzo złym rozwiązaniem z punktu widzenia kosztów, a ponadto także mało ekologicznym.

Nie bez znaczenia jest także to, że wypełnienie do pudełek pozytywnie wpływa na wizerunek każdej firmy, gdyż pokazuje klientowi jej dbałość o najmniejsze szczegóły podczas nadawania przesyłki.

Zaufaj marce JanBox

Jesteśmy producentem opakowań kartonowych, który od 2002 roku wyznacza na tym rynku trendy i stanowi dla wielu innych firm niedościgniony wzór. Oferujemy szereg różnych produktów dedykowanych do pakowania, a wśród nich opakowania kartonowe wykonane z 3- lub 5-warstwowej tektury falistej, taśmy pakowe oraz oferowane wypełnienie kartonu i wiele, wiele innych. Wszystkie produkty naszej marki wyróżniają się najwyższą możliwą jakością, są pewne i sprawdzone, a także wyprodukowane z wyselekcjonowanych materiałów zapewniających minimalny wpływ na środowisko naturalne.

Nasze wypełnienia do pudełek zapewniają pełne bezpieczeństwo wysyłanego przedmiotu, są doskonale wycenione i z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych przedsiębiorców. Produkujemy je na jednej z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w kraju, na którą składa się innowacyjny park maszynowy wysokiej klasy. Złóż zamówienie już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, zapewniamy błyskawiczną odpowiedź.